Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csajok, akik szoptatós fogamzá...

Csajok, akik szoptatós fogamzásgátlót szedtek! Sajnos már nem szoptatok, eddig Cerazette fog. Gátlót szedtem, most már visszaállhatok a régen szedett gyógyszerre? Nem akarnék orvoshoz menni.

Figyelt kérdés
Köszi
2010. júl. 25. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha betelefonálsz rendelési időben a rendelőbe, akkor telefonon is megmondják.
2010. júl. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is megkérdezném telefonon, ehhez nem kell vizsgálat, de a doki tudja a kórtörténetet, jobb, ha ő bólint rá!
2010. júl. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kénytelen leszel menni, hiszen receptköteles! hacsak nincs otthon a régiből persze.

egyébként igen, ha már nem szoptatsz egyáltalán, akkor vissza lehet térni. tehát az "éjjel néha még kéri a cicit..." még szoptatásnak minősül, mert átmennek a tejbe a hormonok.

2010. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már éjszaka sem kér, ezzel nem lesz gond. Nekem a háziorvos írta fel régen, hozzá könnyebb eljutni, mint a nőgyógyászhoz:)
2010. júl. 25. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!