Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napirend borulása program miatt?

Napirend borulása program miatt?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hónapos, szépen beállt a napirendje már rég, nyugodt baba. Jövő héttől gyógytornára kell járnunk megkèsett mozgásfejlődès miatt, ami 11-45–kor kezdődik, és fél órával előbb el kell indulni, hogy odaèrjünk. 9-kor eszik "tìzórait" ès dèlben ebèdel, aztán alszik. Segìtsetek, hogy oldjuk meg, hogy ne legyen tele se a hasa a torna alatt és ne ordìtson szegèny az èhsègtől. Várom az ötleteket, köszönjük
2020. márc. 10. 05:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Egyelőre próbáld meg úgy, ahogy eddig tetted, megeteted 9-kor, elmentek a tornára, és a torna után azonnal megeteted. Nálunk volt erre egy fotel, le tudtam ülni a torna után (ez Dévény volt). Vagy leülsz egy padra, autóba.

Ha ez nem jön össze, etetsd egy kicsit később, 9:20, 9:30-kor.

Egyébként én inkább azt választottam, hogy legyen tele a pocija, és kijött belőle néha, amikor tornázott, de a végén így nem visított. Az katasztrófa volt, és mindenkinek rossz volt, a tornát sem lehetett csinálni. Inkább menjen teli hassal, nyugodtan. Szerintem.

2020. márc. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapos korától hordjuk a lányunkat fejlesztésre, akkor még csak heti 3-szor, most mar heti 7-szer. Bevált recept nincs, próbálgatni kell, hogy mi válik be. Én mondjuk simán viszem teli hassal is, főleg, hogy vannak napok, amikor van 1 óra latasfejlesztes, 1 óra pihenő majd 1 óra dévény, így muszáj is, hogy egyen előtte. Sose hányt még tornán, pedig amúgy napi szintű a hányás evés közben (sajnos halmozottan sérült evészavarral, refluxszal). Ne görcsölj rá erre. Elsőkörben megpróbálhatod pl fél 10re tolni a tízórait es akkor torna után egyszerre ott megetetni. Ha ez,nem válik be, akkor megpróbálod, hogy megeteted torna elott stb. Nyugi, szuper jól alkalmazkodnak a gyerekek!
2020. márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönjük 🙂
2020. márc. 10. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!