Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora babával kezdtetek...

Mekkora babával kezdtetek programokat szervezni, jobban kimozdulni? A síelés durva lenne ilyen picivel?

Figyelt kérdés

Igazából vegyes érzéseim vannak, mert egy részem nagyon szeretne már menni (akár babával kettesben, akár a férjemmel hárman, vagy nagyszülőkkel). A pici még csak 8 hetes, tehát nem az ő szórakoztatása lenne a fő cél, szóval nem ilyen programokra gondolok, hogy játszóház. Hanem mondjuk elmenni kirándulni vidékre, ebédelni egy étteremben, aztán fürdetésre hazajönni. Eddig nem nagyon voltunk vele a városon kívül, sőt, ha csak én vagyok vele, nem szeretek zsúfoltabb helyre menni vele, mert félek, hogy sírni kezd és nem tudom megnyugtatni (függetlenül attól, hogy nagyon nyugis). Plusz itt is olvasom, hogy sokan 4-6 hétig sehová nem mennek babával.


A kérdésem másik része arra irányul, hogy a család és barátok is mennek síelni, februárban-márciusban és minket is hívtak. Teljesen normális helyre, egy kis wellnessezéssel kötnénk egybe. Akkor lenne 3-4 hónapos.



2019. jan. 12. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
A család barátok síelnek még te a fűtött hotelszobában kuksolsz.
2019. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Lehet mást is csinálni a síelésen, és a szobában kuksoláson kívül. :) Anyukám pl nem szeret és nem is tud síelni, de minden évben megy ő is apuékkal.
2019. jan. 12. 19:30
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Ezzel az a baj hogy valakinek mindig a baba mellett kell majd lenni es addig ugysem lehet nagy dolgokat csinalni, en lehet hogy nem mennek igy el. Ha viszed valahova sirni fog es meg aludni sem biztos hogy fog tudni
2019. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Én 3 hónapos babával elutaztam Olaszországba az anyósomékhoz 1 hónapra. Általában reggel és este jártunk el otthonról, mikor még/már nem volt meleg. Esténként strandoltunk kb. 8-ig, nagyon jókat aludt ott, talán a tengeri levegő miatt. Rokonokat, barátokat látogattunk, a városban sétáltunk, mindig a gyerkőc napirendjéhez igazodva. Nekem is nagyon jó feltöltődés volt.
2019. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nyári születésű gyerekem van, így 1 hetes korától sétálni mentünk, 3 hetes volt, mikor barátainkhoz elmentünk kerti sütögetésre, 6 hetesen pedig már szabadtéri rendezvényre vittük, szóval nem zárkóztam be, mert babánk lett.

Szerintem nyugodtan tarts velük, este pl. 2-3 órára a barátok is vigyázhatnak rá, míg wellnesseztek egy picit.

2019. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

4 hetes korától járok vele programokra. Baba mama klubba is, nem miatta, magam miatt. Már nagyobb 15 hónapos. A testvéreivel is így tervezem.


Tavaly télen nem mentünk sielni, wellnessezni voltunk, ahol ő is bent volt a medencébe naponta kétszer. Nagyon jól sikerült, igazán pihentető volt. Rengeteget sétáltunk beszélgettünk.

2019. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem viheted de azert a barataidra minnel kevesebbszer bizd mert nem bebiszitternek mennek oda hanem kikapcsolodni,persze ha nem problema akkor aztan nyugodtan rajuk bizhatod es mehetsz wellnessezni sielni vagy barmi, atrol mert anya lettel ne maradj le a jorol
2019. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Külföldön lakom itt az emberek nem nagyon ülnek otthon. Én kettő-három napos korától mentem vele , két hetesen volt kerti sütögetős programon, három hónapos korában repülőztunk először.

A baba csoportba ahova járunk, sokszor van 2-3 napos kisbaba mert a testvérét hozzák őt sem hagyják otthon. Semmi baja nem lesz.

Szerintem nagyon jó ötlet, és amíg a többiek síelnek te sétálsz friss, havas ropogós levegőn, nincs annál jobb!

2019. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Menjél nyugodtan. Azt nem mondom, hogy kösd magadra és irány lefele a fekete pályán de szerintem semmi gond nincs ha velük tartasz. Lehet mást is csinálni a síelésen kívül, főleg ha sokan vagytok és van társaság.
2019. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt 3 hónapos a kislányom, amikor elmentünk Vele 2 hétre Horváto

-ba.

2019. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!