Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nap közbeni alvás idejére...

Nap közbeni alvás idejére program? Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

7 hónapos babám van, nagyjából kialakult hogy mikor alszik. Délelőtt és délután.

Próbálom úgy alakítani hogy akkor itthon legyünk, tudjon pihenni.

De pl. jovoheten orvoshoz kell mennünk. És ez pont az ebéd utáni alvás időpontjara esik.

Ti mit tesztek ilyenkor? Majd alszik utána?

Kislányom nagyon nehezen alszik el máshol 😔


2019. máj. 24. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Alszik hurciban/babakocsiban/autóban. Nálunk ez nem volt gond, mert a lányom eleve csak így aludt, ágyba letéve 5 percet sem, a fiam meg kezdettől rugalmasabb kellett, hogy legyen, mert ugye második gyerek, nem mondhatom azt a nagynak, hogy bocs, de most 1 évig otthon ülünk az öcséd miatt :D szóval ezt szokta meg.
2019. máj. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Ebben a korban még az enyémek ha vmiért - pl pont ilyesmi miatt - csúszott a du- i alvàs, akkor bealudtak utàna. Babakpcsiban vagy kendőben. Volt, h emiatt ücsörögtem màsfél óràt a kórhàz udvaràn, mert nem akartam kimenni a zajosabb részre, nehogy felébredjen.
2019. máj. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Én rugalmas voltam úgyhogy a bana is az lett , pár hetes korától ahhoz volt szoktatva , hogy bárhol elaludjon a babakocsiban. Nekem ez annyira hihetetlennek tűnik hogy hét hónapos és még nem aludta a babakocsiban ?
2019. máj. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Furadolog ez, mert az én 2,5 évrs kisfiam délutànonként elalszik otthon az àgyàban, kint kendőben, ha hosszú úton vagyunk akkor babakocsiban, de akàr a vonaton zötykölődve is :), viszont màs lakàsàban - legyen az akàr a szeretett nagymamàja lakàsa a sajàt kis takarójàval - nem.
2019. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nehezen alszik el máshol. Szokott babakocsiban, ha már nagyon álmos, vagy valamikor autóban is elalszik. De csak néha. Cicivel alszik és csak úgy alszik jól és hosszan.

Nem teszek neki rosszat ha emiatt néha borul a napirendje? Vagy ha nem tud rendesen aludni?

2019. máj. 24. 09:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalomtól, ha rosszul vagy keveset, vagy netán semennyit sem alszik délután, semmi baja nem lesz, hidd el. Biztos nyűgös lesz estére, erre készüljetek lelkileg, de majd bepótolja.
2019. máj. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Rendszeresen kell majd dokihoz jàrnod vele? A délelőtti alvàst jóval hamarabb hagyjàk el a babàk, esetleg hosszútàvon, ha tudsz, inkàbb akkori időpontot kérj. A nyűgösséggel meg valóban szàmolni kell sajnos. Két kisgyerekem van, alvàst csak szükséghelyzetben borítok,
2019. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalomtól nem fog elszokni a menetrendtől. Esetleg próbáld meg úgy alakítani a napot, hogy pl a kocsiban odafele aludjon.
2019. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!