Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Torokgyulladasa van...

S. O. S. Torokgyulladasa van kisbabamnak, mmit adjak neki enni amit meg is enne, lecsuszik neki konnyen?

Figyelt kérdés
Tudom h alig bir nyelni,de a kanalas kajcsikat meg sem kostolja (pepesitett,leves,vagy gyumi pure) A darabostol oklendezik,eddig nem volt gond,de most faj a torka es nem birja lenyelni.Nem nagy evo amugy sem de szeretnem ha vmit vegre enne!Ma meg csak 1 joghurtot evett es 100 ml tapszert!Tudom h ilyenkor nem esznek annyit,de o meg a mininalisat sem eszi meg igy betegen....Otleteket szeretnek.13hos.Koszi
2010. júl. 25. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Adjál neki valamit ami hideg,krémtúró,puding valami ilyesmivel próbálkoz.Igyon sokat,az is hideg legyen.Az én kislányomnál ezek váltak be,tegnap volt egy éves.

Amikor beteg az én lányom nem sokat eszik,kínálgatni kell sokszor talán valamit mégis elfogad a te babád is!

Mihamarabbi gyógyulást kívánok!

2010. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tervezett evés előtt egy bő fél órával adj neki adag Nurofent, vagy Cataflam cseppet. Akkor talán enne.

Nálunk volt olyan, hogy 2-3 napig csak tápszeren élt. Meg banánturmixon.

2010. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit szeret azt probáld adni. Lányom ha beteg csak a virslit hasábburgonyát krémtúrót eszi, még ha alig bír nyelni akkor is megeszi.

Puha kenyér, rostos levek inni. Mindi kínáld egyél te is hátha megkívánja. Tejbegríz tejpép!

2010. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a levesek váltak be a karalábéleves volt az ász:)
2010. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!