Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elmennétek így az esküvőre...

Ti elmennétek így az esküvőre és a lakodalomba 1 hónappal szülés után ebben az esetben? Baba nem jöhet, mert koraszülött volt.

Figyelt kérdés

Egy hónapos lenne akkor a pici, császárral szültem egy hónapja. Nem azért nem jöhet, mert azt mondták, hogy ne, hanem én nem látom jó ötletnek. A párom mindenképpen megy, mert a fia lesz a vőlegény és engem is várnak, mint az új "barátnőt", bár mondjuk kellemetlen, mert az exfeleség is ott lesz, a párom fiának az édesanyja. A srác 27 éves már....

Ha elmennék, a baba édesanyámmal lenne azon az estén.



2020. márc. 13. 21:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A pàrodnak momentàn biztos erősebb az immunrendazere mint a tied, a màsik megaz h igazän megèrthetnè mindenki. Èn tuti nem mennèk!
2020. márc. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Biztosan nem mennék 1 hónappal a szülés után lagziba
2020. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia

Nalunk is hasonlo volt. Kisfiam 27.hetre szuletett, 3 honap utan johettunk haza a korhazbol. 1,5 honappal kesobb hivatalosak voltunk egy eskuvore. Anyukam vigyazott addag a babara. Ott is aludtunk, masnap delelott jottunk haza. Tok jo volt, kikapcsolodtam es kicserelodtem. Ja enis csaszaros voltam bar ugyr addigra mar ez nem is volt tema a 3 honap korhaz miatt. Szerintem menj ha van kedved es ra tudod olyanra bizni a kicsit akiben megbizol:)

2020. márc. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jezusom bocsanat le se esett h a virusok miatt a kerdes.... tok igaza van mindenkinek ne menj, legjobb lenne ha egyikotok se menne. Elnezest koran van meg😅 elozo voltam
2020. márc. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ne menj.

Az örömapa meg tartsa távol magát tőletek, ha hazajött a lagziból, mert ha te most megbetegszel és kórházba kerülsz, az rettentő bonyodalmakat fog okozni. Főleg, ha szoptatsz.

De ha a kisbabád lesz beteg, beteszik egy fertőzőosztályra, ahol vagy fel vannak készülve újszülöttel ellátására vagy nem (ez a gyerekgyógyászaton belül is speciális terület), viszont látogatni biztosan nem tudjátok... Biztosan meg akarod kockáztatni???

2020. márc. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Biztos nem mennek. Foleg, hogy koraszulott
2020. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!