Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 28-hetes terhesen megcsászároz...

28-hetes terhesen megcsászároztak. Meddig "egészséges" az hogy sírógörcseim vannak? 11 napja született a babám.

Figyelt kérdés

Jó súllyal született 1490 grammal.

Most fogyott,és 3-napja minden nap van egy légzés kimaradása.De lélegeztetőre nincs szügsége.Viszonylaj "jól" van.

Én amitó megtudtam hogy világra kell jönnie azóta nem vagyok önmagam. Csak is rá tudok gondolni semmi másra és folyamatosan vagy sirok vagy visszafolytom.

Kicsit kezd ez ilyesztő lenni,ezért is 2 napja haza jöttem a kórházból. Van itthon egy 6-évesem de nem tudok belőle erőt meriteni.

A koraanyák akik bent feküdtek olyan erősnek tüntek! Elfogadható most az állapotom vagy kezdjek aggódni magam miatt?



2015. febr. 4. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Mindenképpen keress egy pszichologust. Jobbulást
2015. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
próbálj olyanokkal beszélgetni,akik hasonlón mentek át mint te
2015. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Az én tesóm anyuék szerint 7, a dokik szerint 8 hónapra született. Anyut is császározták, tesóm nyakára volt tekeredve a köldökzsinór, rögtön újra kellett éleszteni, rá két hétre újra. 990grammal született, azt mondták egész életében lélegeztetőgépen marad!


Jelentem: ÉL ÉS VIRUL HÚGOM!

Ne aggódj, minden jó lesz! Erősek ezek a kis csöppségek!


Maradj erős te is, (furán hangzik) de ,,sugározd" a csöppségnek az erőt! :)

2015. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon sokáig így lesz még.

Nekem a 33. hétre született a babám. Kb 1/2 éves koráig rengeteget sírtam, pedig aránylag gyorsan meggyógyult és hazajöhettünk. Én is bent lehettem vele végig a kórházban, és ez jó volt. A többi korababás anyukával egymásban tartottuk a lelket. Nekik ki tudtam magam sírni, ha rossz történt, ha jó. Mert én akkor is zokogtam, ha jó híreket kaptam a kislányomról.

A babádnak gyors felépülést, sok-sok hízást, Neked pedig kitartást kívánok.

2015. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális reakció az, ahogy most érzel. Nem értek a korababa témához, de minden normális anyuka aggódik a gyermekéért. És egészen addig egészséges a viselkedésed, míg a kisbabádat biztonságban nem tudod.

A legeslegjobbakat kívánom nektek!

2015. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár az én kisfiam nem korababa. de talán segíthetek. A mi babánk időre született, 2 naposan azonban nagyon súlyos állapotban került a PIC-re, aznap nem mert az orvos semmivel sem biztatni. 2 hét után hozhattuk haza, azonban kiderült,h egy súlyos, gyógyíthatatlan betegségben (szerencsére jól kezelhető) szenved a kicsikénk. Onnantól kezdve,h lekerült a PIC-re, mintha elvágtak volna vmit, rengeteget sírtam, ha nem sírtam, akkor is állandóan ezen kattogott az agyam. Ahányszor ránéztem a kisfiunkra, mindig arra gondoltam,h beteg az én picikém, és mi lesz vele/velünk. De napról napra javult a helyzet. Először úgy 1,5 hónap múlva éreztem,h most már sokkal jobb, már nem sírtam a történtek miatt. A legtöbbet az segített, mikor már a személyiségének a jegyei megnyilvánultak, és már nem a születése után történteken járt az eszem, hanem mindig az aktuális dolgain. Soha úgysem fogjuk elfelejteni az aggódást, amit át kellett élnünk. Sokszor összeszorul a szívünk, ha eszünkbe jutnak azok a napok. Most sztem kifejezetten jó,h sírsz, mert legalább kiadod magadból. Az lenne a baj, ha folyton megpróbálnál erősnek látszani (főleg magad előtt), mert akkor később lenne nehezebb. Ne aggódj magad miatt. Majd ha hónapok múlva is fennáll ez a helyzet, akkor keress szakembert.

Minden jót Nektek, és drukkolok,h hamarosan már csak az legyen a legnagyobb gondod,h hányszor kell kelned a picihez éjjel :)

2015. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tehát akkor nem vagyok orvosi eset...

Köszönjük a biztatást!!!

2015. febr. 5. 07:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is teljesen "normális" ahogy érzel. A kislányom 4,+4 napra született(első baba) , de ugyan úgy lekerült a PIC-re mert félrenyeléses tüdőgyulladása lett. Inkubátor , gépek , stb. lélegeztetőn nem volt. de ugyan így voltam mint TE. egész nap sírtam , nem tudtam abbahagyni. Aztán amikor ténylegesen elször megfoghattam , onnantól elmúlt. Fel a fejjel , Erős a Kismanód , és ahogy Ő gyúgyul , úgy fogsz Te is!:)
2015. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!