Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír mégis?

Miért sír mégis?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan kérdésem lenne, 7 hetes lesz a kisbabám szerdán, és kb 2 hete kezdte el, hogy hiába van megetetve hiába van tisztába téve, mégis tovább sír. Tápszeres úgyhogy az se lehet a baj hogy éhes maradna mert nem kér már többet. Csak sírdogál. Egyetlen egy dologgal lehet megnyugtatni kenguruba szoktam hurcolgatni és abban egyből elalszik szinte. Azért gondoltam hogy nem lehet hasfájós mert akkor abban sem nyugodna meg nem? Próbáltuk lekötni mindenféle zenélő játékkal a figyelmét pár percig figyeli és utána megint csak sír. Segítsetek mi lehet ez? Már nagyon rossz hogy semmit nem tudok vele kezdeni csak hurcolgatni :/
2020. márc. 15. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha most arra van szüksége akkor hurcold.
2020. márc. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hordozást szokták ajánlani hasfájós babáknak, így szerintem az lehet a baja.
2020. márc. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem éhes, tiszta a pelus, megfelelő a ruházata, nem álmos akkor nagyon esélyes a hasfájás. Az enyém tejfehérje allergiás volt, csak a mellkasunkon volt hajlandó aludni.
2020. márc. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kolika biztos. A hordozas altalaban segit. Hordozd csak ha igy megnyugszik :)
2020. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt ugy hivjak, hogy negyedik trimeszter.

[link]

2020. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is a hasa fájhat, a közelséged nyugtatja meg.

Viszont ha lehetőséged van inkább ne kenguruban hordozd, hanem kendőben

2020. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!