Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom 8 honapos lesz nem...

Kislanyom 8 honapos lesz nem kuszik szabajosan nem maszik nem nyomja ki magat es nem ul fel ha megis probalkozik eldol Menyire agodjak?

Figyelt kérdés
Azon kivul nagyon lasan gyarapodik a sulya es borzasztoan rossz evo roszkedvu sokat sir.Voltam vele mar 2 neurologusnal ok rendben talaltak.Szerintetek hova vigyem?Deveny tornara is jarunk mar 5 hos kora ota javulas nincsen
2019. szept. 4. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:

A Dévényes mit mond?


Vannak más elvet követő gyógymasszőrök is, náluk voltál már?


Védőnő és a gyermekorvos miket mondanak?

2019. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A devenyes semit se mond mindig csak anyit hogy majd csinalja.Nallunk a gyerekorvos se mond semit es nincsen vedono.
2019. szept. 4. 13:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Tsmt terapeutahoz vidd.
2019. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miert pont tstm? Az miert jobb mint mondjuk a devenyes? Csak kerdezem nem ertek hozza
2019. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. En eleve ugy voltam vele, hogy a fiamat nem fogom devenyeshez vinni. Mar hányok attol hogy meghallom a deveny szot. Az a baj, hogy mindenki ha kell hanem, viszik dévényre a gyereket. Szerintem, egy tsmt (szenzomotoros trening) tobbet tud. Olvass utana. Az egyik ismerősöm a fiat dévényre vitte, ahelyett hogy elobb neurologushoz vitte volna, aki javasol neki terápiát. Lassan 1 eves, es alig maszik, felallni is nagyon rosszul all fel.

En eloszor neurológiára vittem a fiam, mert nem ült, nem mászott, es a kúszása se volt szabályos. A tsmt terápia volt a javaslat. 2 hétre ra, ült, es mászott szabályosan.

Mondjuk mindenki azt csinal amit akar, es ahogy akarja.

2019. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ertem. Megkerdezhetem, hogy hol voltal fejlodesneurologian, ki javasolta a tsmt-t? Mert en ugy erzem h a legtobb helyen csak a katonat meg a devenyt ismerik :(
2019. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi magánban voltunk a Medikidsben. Elég drága, de mi meg voltunk a Dr nővel elégedve.
2019. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy a neurológus javasolta a tsmt tornát. A tsmt-n is felmérték a gyereket, utána vegig csináltuk a feladatsort, amit itthon is kell csinálnunk 2 naponta. Azota voltunk mar az 1 hónapos kontrollon, es változott kicsit a feladatsor. 1 honap mulva megint kontroll, fel éven keresztül. A terapeuta mondta, hogy jo a deveny, akinek arra van szuksege, de nem mindenkinek az a jo...
2019. szept. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!