Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 7 hónapos adhatok már...

Kisfiam 7 hónapos adhatok már neki baba kekszet? Mikortol ehet babakekszet és hogy keszitsem?

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A gyártók szerint 6 hónapos kortól kaphat. De nézd meg az összetételt, mert gyakran liszttel csinálják, és azt 8 hónapos korig nem kaphat. Elég drága mulatság, ha vársz még egy hónapot, 8 hónaposan már ehet liszteset meg tojást, akkor már adhatsz neki babapiskótát meg háztartási kekszet is.

Itt találsz egy receptet:

[link]

De liszt ebben is van. 1 hónapig talán vedd a boltit, annyit ki lehet bírni.

2008. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam adni a lányomnak.Belemorzsolom a gyümölcsbe.Magába még nem merek adni,nehogy letörjön egy darab belőle.Pár napja anyám mondta,hogy nyugodtan adhatok neki úgy is,nem lesz semmi baja.Persze majdnem megfulladt..
2008. nov. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hipp babakeksz 6 hónapos kortól adható finom csak elég drága dehát mikor adjuk a legjobbat ha nem most?
2008. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen a hipp babakekszet 6-hótól írják.Szerintem ne adj neki még én kipróbáltam de azt nem tudom hogy gondolták akik ezt kitalálták,hogy olyan kemény nem olvad el a babaszájában és majdnem megfulladt tőle.A babapiskótára meg vigyázni kell én úgy adom neki hogy figyelem.
2008. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én gyümölcsbe szoktam morzsolni. Ha hagyod egy fél órát állni, akkor egészen megpuhul és le tudja nyelni. Így legalább jóllakik a gyümölccsel is. Ha már van alul-felül foga, akkor lehet neki magában adni, szerintem addig ne. Az enyémnek van lent 2 foga, de nem akar még rágni vele.
2008. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!