Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segített már valakinek a Sab...

Segített már valakinek a Sab simplex? Tegnap óta használom a hasfájására 3 hónapos kislányomnak, de semmi változás.

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Használhat?
2008. nov. 21. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi használtuk mikor kisfiam olyan 6-8 hetes volt - már 4,5 hós - és használt nekünk. Egy barátnőm javasolta, akinél szintén használt. Nem lehet, hogy valami megülte a pocakját és csak várni kell, hogy kijöjjön? Lehet, hogy szorulás van, vagy egy puki bent maradt. Szerintem segíteni fog, várj türelemmel. Ha napokig sem hat, akkor szerintem válts más gyogyira. Remélem elmúlik a pocakfájás!
2008. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk volt 4 fe´le hasfája´sra.Ès sajnos igazán eggyik sem segített.próbld ki a eleg meggymagos tasakot.Na nekünk az segített,meg a mszírozás.vettem a gyógyszertárban köménymagos kre´met e´s azzal maszíroztam körkörösen,majd óvatosan feltolni a kislábait tartani kb 10-15 mp ig,majd leengedni.és ígytovább.
2008. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!