Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kilépési tilalom esetén...

Kilépési tilalom esetén pelenkát honnan vegyünk majd? Vettem 3 csomaggal, de ha bezarnak a drogériak, honnan vegyek a gyereknek pelenkát?

Figyelt kérdés
2020. márc. 18. 12:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én meg lassan nem tudok mit adni a gyerekemre, mert mindenki 3havi pelenka adagot vett meg most! És sokan még dicsekednek is vele pl facen, hogy ők most aztán hu, de jól bevásároltak, senkinek nem hagytak semmit. :/
2020. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
6%
Azért a pelenka nem egy megoldhatatlan dolog. De inkább nem mondok semmit mert csak le leszek hurrogva
2020. márc. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%
Hála Istennek moshatót használok és popsitörlőből is. Egyébként nem tudom mi a gond, láttam coopba, reálba, százasbs is pelust. Lehet, hogy adott márka átmenetileg nincs, vagy akadozik a vevők igényének kielégítése, de olyan nincs, hogy semmilyen nem lesz. Azthúzol rá, ami van. Nekem ilyesztőbb, hogy abyák 20- ával vásárolják fel a tápszereket, lesz*rva mindenki mást. Had haljon éhen más gyereke, plane ha soeciálisabb tápszerről van szó.
2020. márc. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13

Receptre kapjuk mi is (tejfehérje-allergiás), a felírt mennyiségnek a felét tudtuk kiváltani. :S

2020. márc. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!