Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szoktatok ujjbábozni...

Ti szoktatok ujjbábozni babátoknak? Mekkora gyereknek érdemes? Mennyire köti le? Milyen sztorikat meséltek? Mint pl. ha elbáboznád a Hófehérkét?

Figyelt kérdés
2019. szept. 27. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Néha báboztam, de csak vicceskedve a plüssökkel a kanapén mögül, ami épp eszembe jutott hülyéskedések, vagy megkergettem egy kesztyűbábbal, aki "meg akarta enni" - nagyokat nevetett rajta és utánzott. Szerintem olyan 9 hós kortól érdekelte kb. 3 éves korig. De végig nem ült volna egy pár perces mesét se - profi bábosokat is néztünk, színházban, vásárban, sőt egyszer szülinapon, az sem kötötte le igazán, max. amikor a Vitéz Lászlóban épp verekednek :) Mesekönyveket viszont szeretik, már maguknak is "olvasnak".
2019. szept. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk kesztyűbábjaink vannak. Néhány perces kis mesét szoktam, szoktunk bábozni a fiamnak, 1,5 éves.pl: Jön a róka, meg akarja enni a pipit, de a kutyus megugatja és elkergeti.
2019. szept. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!