Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos kislanyomnak piros...

5 honapos kislanyomnak piros kiutese van a szemeremdombjan, ami egyre nagyobb. Allandoan Bepanthenezem, tiszta kezzel nyulunk hozza, akkor megis mitol es mi lehet? Valakinek volt mar hasonlo gondja?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha végre inkább orvoshoz vinnéd!!! Itt mit vársz?
2010. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De olyan kiütés, ami nem is múlik el? Egyre nagyobb és dudorosabb és pirosabb?

Nem éranyajegy (vagy érdaganat vagy hemangióma) véletlenül?

2010. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Canestennel próbáld meg kenni,az használ ilyenkor,most volt nemrégen barátnöm kislányának is ilyen,elvitte a doki nénihez és ezt kapták rá,neki a pelus miatt volt,a libero comfort fittöl jött nekik ki.

De ha gondolod elviheted a doki nénitekhez is,h azért rápillantson!

Mielöbbi gyógyulást a kislányodnak!:)

2010. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves elso valaszolo: ha mindennel orvoshoz szaladgalnek, akkor hetente jarhatnek, raadasul ez alkalmankent 60 euromba kerulne. Persze nem a gyereken sporolok, viszont nem zavarja, nem piszkalja es a vedono anyosom szerint semmi olyasmi, ami miatt izgulnom kene. Szerintem is csupan a pelenkatol jott ki. Ha nem tudsz ertelmes tanacsot adni, akkor inkabb ne irj es foleg nem ilyen hangnemben, probald meg mashol levezetni az agressziodat. Koszonom a tobbi valaszt! A canesten-t holnap megkerdezem a gyogyszertarostol.
2010. júl. 25. 22:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a Bepanthentől van? Én nem szoktam használni, de ma elmentünk itthonról, elfelejtettem vinni a saját gyógyszertárit, és akikhez mentünk ott az volt. Estére már piros is lett a fiam feneke.

Próbáld ki, hogy pár napig mást használsz, hátha bejön.

Vagy nem váltottál pelus márkát, vagy törlőkendőt?

2010. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De igen, atvaltottam a Pampers-re. Hu, erre nem is gondoltam! :((
2010. júl. 25. 23:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Canestent ajánlom én is, a kipirosodott popsira is hatásos, vagy nekünk még a Sudocream is bevált. Ha külföldön élsz, akkor ott lehet, hogy nem lehet kapni pont Canestent, de akkor nézd meg itt a neten, hogy a Canestennek mi a hatóanyaga, és hasonlót kérj a gyógyszertárban.
2010. júl. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van Canesten hal' istennek, a bepanthenrol meg ma Sudocream-re valtottam, mert ugyebar az szinte mindenfele kiutesre jo. Koszonom szepen a valaszokat, jo tudni, hogy nem egyedi a problemank.
2010. júl. 25. 23:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt hasonló panasz. Pelenkából a Huggies jött be a legjobban ( a fiamnál meg pont nem, hanem az egyik legolcsóbb ), a Pampers nem volt jó.

Amik segítettek :

- Sudocreme :)

- Extra szűz olíva olajos vattával töröltem át pelenkázáskor

- Homeopátia.


Link : [link]


PELENKAKIÜTÉS

Vannak babák, akiknek szinte mindig piros a popsijuk, akkor is, ha nincs hasmenésük, táplálkozási gondjuk. A hasmenést, laza székletürítést gyakran kíséri a pelenkatájon kimaródás, ami fájdalmat, nyugtalanságot okoz.


APIS 15 CH

napi 1x5 golyó

Ha a bőr rózsaszínes piros.


BELLADONNA 9 CH

napi 2x5 golyó

Ha lángvörös, meleg tapintatú a bőr.


CALCIUM CARBONICUM 9 CH

napi 1x5 golyó

Ha nagyon gyakran jelentkezik a panasz.


SULFUR 9 CH

másnaponként 1x5 golyó

Ha piros kiütés van a farpofák között, és ez a nemi szervekre, a hátra is ráterjedhet. Égő, fájdalmas érzéssel jár, a baba nagyon nyugtalan lehet.

2010. júl. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kenőccsel azért vigyázni kell, mert ha belemegy a puncijába, összetapadhat.
2010. júl. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!