Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon rosszul alszik a...

Nagyon rosszul alszik a babám! Van rá esély, hogy a tejpéptől végig alussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
10,5 hónapos! Szoptatok még, és mellette mindent eszik már!
2020. márc. 22. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem ezen múlik a dolog. Ha megérett rá, aludni fog. Hiába tömöd tele akármivel este, az nem fog segíteni.
2020. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik
2020. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy ettől jobban aludna.Mozgásfejlődés,fogzás ,idegi érés, meg jószerencse.Enyém 2.5 éves és 2 kezemen meg tudom számolni hányszor aludta végig ez idő alatt az éjszakákat.Ha szerencséd van ,hamarosan beáll az alvása is, ha nem akkor majd egyszer idővel.Kitartást kívánok:)
2020. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én hiába adtam, ugyanúgy felkelt többször éjszaka.
2020. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20 hónapos koráig órákig fent volt éjszaka és evett is, bármit próbáltam adni neki vacsorára. Most 2 éves, végre stabilan átalussza az éjszakàkat. Mi a férjemmel továbbra sem, mert 5 hetes a kistesó :D Remélem ő jobb alvó lesz, bár egyelőre 3x kel enni, valamint hajnali 5-kor kipattan a szeme és indul a nap .... :/
2020. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 hetes koráig szenvedtem a szoptatással, szopi-pótlás-szopi-pótlás. Akkor elegem lett, lecartam a caranyavagyhanemszoptatsz mozgalmat, tápszert adtam. Na, azóta alussza végig az éjszakát. 3,5 éves, szall nem átmeneti. Te is jobban alszol, ha tartalmas ételtől laksz jól, mintha egy húsmentes salátától
2020. márc. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!