Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csikorgatja egy 8hónapos...

Miért csikorgatja egy 8hónapos baba a fogát? 5 foga van neki s folyton sikorog, nem árt neki? lelehet róla szoktatni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
na erre én is kíváncsi vok,mert a babám 11hónapos,van már lassan 8foga és állandóan csinálja!én ilyenkor rá szoktam enyhén pöccinteni a szájára és akkor abba hagyja,de,h miért csinálja azt én se tudom!
2010. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én kisfiamnak csak 4 foga van, 9 hónapos, de ő is csikorgatja és általában éjszaka jön rá, felül a kiságyban és csikorgatja, én meg frászt kapok:)
2010. júl. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én 8 hósom is csinálta,kb egy hónapig,de amikor csak meghallotam,benyomtam picit az ujjam a szájába.Ő ezt nem szerette soha,így most is értette ,hogy valami nem oké,mert ha csikorgat ,anya mindig a szájába nyúl. Abbahagyta,de hogy ezért-e, azt csak ő tudja...
2010. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az én fiam is lassan 8 hónapos és elkezdte csikorgatni a fogát,mióta kijött a 2 felső.azt mondta a védőnő,nem lehet mit tenni,majd abbahagyja.
2010. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az én 1 éves lányom is állandóan ezt csinálja,már hónapok óta:((

Én oda szoktam tenni az ujjamat a szájára akkor abbahagyja.Baromira idegesítő és féltem is a fogait

2010. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyszer azt olvastam egy babás lapban, hogy nem árt a fogainak a csikorgatás, majd leszokik róla. Sőt, még azt is írták, hogy összecsiszolja, egymáshoz igazítja ilyenkor a fogsorait a baba. Kismama újság volt.
2010. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyém is csinálta egy darabig, de szerencsére gyorsan abba maradt nála. Most arra szokott rá hogy a falat kaparja a körmével. Borzalmas hangja van :SSS

2010. aug. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyobb korban ez a feszültség jelei is lehet.

Babák egyértelműen szerintem azért csinálják mert rájönnek ezt is lehet csinálni a fogakkal és szórakoztatják magukat.

2010. aug. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2éves fiam is csinálja,mondjuk őrá már rátudok szólni,akkor abbahagyja.mindig mondom neki,tönkre megy,fájni fog...
2010. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én a mai napig nem tudom leszokni róla. A párom azt mondta egész horrorfilm-szerű amikor alszom..de ők még gondolom abbahagyják..


28/L

2010. aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!