Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja velem? 2éves...

Miért csinálja velem? 2éves kisfiam sokszor minden előzetes nélkül odajön hozzám, aztán megüt. Apa ritkán teszi, nagyiékal egyáltalán nem. Szinte csak velem.

Figyelt kérdés
nem szeret?nagyon rosszul esik, meg pelenkázás közben is rugdos, és hs mondom nem szabad mert fáj, kinevet és még vadabban rugdos.mit csináljak?
2010. júl. 26. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
18 hósan csinálta ezt a fiam! Na erről sürgősen szoktatsd le! Sokkal szigorúbban állj hozzá, sokszor mond el, nem ütöd meg anyát! Ne rugdalj! Fogd le a lábát, hagyd abba a pepenkàzást és nézz rá igen szigoruan! Ha megint rug, ujra megfogod a lábát, ujra mondod. Ha odacsap, azonnal gugolj le, fogd meg erősen a kezeit és mond a szemébe szigoruan: ne csapkodj, ne üss meg! Igy nem viselkedünk, csúnyán viselkedsz! Fejezd ezt be! És hagyd ott. Ne állj felette, hogy mégegyet rád tudjon sózni. Ha képes utánad menni és ujra rádcsapni, azonnal büntetés. Ültetsd le a sarokba, valahova tàvol tőled 2 percre és mond meg miért ül most ott, hagyd ott. Ha sír és hisztizik, akkor is maradjon a büntihelyen! Csak akkor tettem le ücsörögni, ha többször rámcsapott egymás után, hiába szidtam le. Kb 1 hónap alatt teljesen elmaradt. Ő mamàt és papát is durván csapkodta. Most 21 hós, semmi gond azóta.
2010. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azon kívül amit az első ír,még fontos,h sose nevessetek a verekedésén,az apja se,a nagyszülők se.van ahol azért nem lehet leszoktatni a gyereket erről,mert a rokonok,nagyon viccesnek találják,és naná,h a kicsi meg "szerepel".
2010. júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be amit az előző válaszadó irt! :(

Úgyhogy összeszorított fogakkal, nem vettem észre amit csinált. Illetve tök természetesnek vettem, napok alatt elmúlt. Azt akarja,hogy rá figyelj! Bújj hozzá, és nevessetek sokat,pelusozás közben is, remélem sikerül.

Én nem büntetek,mert a fiamnál az ellenkezőjét váltotta ki,sőt még agresszívebb lett. szintén 2 éves

2010. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!