Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pécsi Kaáli Inétzettel...

A pécsi Kaáli Inétzettel kapcsolatban tudnátok nekem infót adni? Mennyibe kerülnek az előzetes vizsgálatok? Mire lehet számítani? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Eddig 3 sikertelen beültetésem volt. Most megpróbálkoznánk a Kaálival. Érdemes?

2011. nov. 18. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is odajárok. dr. Török Attila a kezelőorvosom, ő a vezetője is a pécsi Kaálinak. Rajta kívül még két orvos van, dr. Mánfai Zoltán és dr. Wilhelm Ferenc. Csak jókat tudok mondani az intézetről. Figyelmesek, kedvesek, emberiek! Ahogy írtam én dr. Török Attilához járok. Itt Pécsett a konzultáció, a vizsgálatok,vérvételek, uh. vannak. a beavatkozások Kaposváron, ill.ve ha Török tanár úrhoz szeretnél jelentkezni, akkor Tapolcán vannak. Mi Pécs és Tapolca között ingázunk lombiknál, a leszívás és beültetés is ott van, szintén csak jókat tudok mondani mindenkiről aki ott dolgozik! Itt Pécsett ha felhívod 72/525-064-es telefonszámot, akkor a recepción tudsz időpontot kérni az általad választott orvoshoz. Mindhárom orvos profi, szakmailag is az ország legjobbjai, emberségükről nem is beszélve. annyi,ha Török tanár úrhoz szeretnél menni, ő csak szerdánként van, mert ugyebár a többi nap Tapolca , ill.ve ő szombatonként is bejön a Kaáliba a pácienseihez, nagyon rugalmas. az első konzultáció díja ha jól emlékszem tizenpárezer forint, de a recepción mindenről tudnak felvilágosítást adni. sok sikert!
2011. nov. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Engem igazából az érdekelne, hogy miben különbözik a sima nőgyógy. klinikától? Felhívtam a számot, már van is időpontom és ott mondták, hogy előzetesben lesz még egy olyan vizsgálat, amit pl eddig nem végeztek nálam, a Clamidia szűrés. Meg hogy kb. ugyanazok a gyógyszerek vannak-e. Ha megkérdezhetem úgy kb. mennyire jött ki az előzetes vizsgálatok és a gyógyszerek ára? Ez is egy fontos szempont!

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! és sikerrel jártatok? még ez is egy lényeges kérdés! :D

2011. nov. 25. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ahogy írtam, az első konzultáció tizenpárezer forint. Mint minden lombiknál itt is kötelezően szűrik mindkettőtöknél a HÍV, Hepatitis C, Chlamydiát, hüvelykenetből és kiskatona vizsgálatnál is bakteriológiára , ill.ve Candidára is szűrnek. Ja és még nálunk nőknél vérből Toxoplazma vizsgálat is van.Ciklus 3.napi vérvétele, ahol női hormonok, plussz pajzsmirigy hormonok vizsgálata is történik. az eredmények függvényében jön a stimuláció. Amikor már a lombikprogramban vesztek részt, akkor nem kell fizetni az uh-ért pl. a szurik ára: nos mivel nálunk miattam kell a lombik, magas fsh végett, korai kimerülő petefészkem van, ill.ve méhenkívüli terhesség miatt jobb oldali petevezetékem nincs meg. Szóval a szurik ára az nem a Kaálitól függ, hisz a gyógyszergyártók határozzák meg. Sokadik lombikon vagyok túl, 4 alkalommal volt long, azaz hosszú protokollom. Itt ciklus 21-24.napja között indult a Gonapeptyl (ennek olcsóbb változata a Suprefact, ezt szokták adni legújabban,csak én allergiás vok egy hatóanyagára, ezért volt Gonapeptyl). Utána indult a stimu vérzés 2.-3.napjától. Itt te választhatsz,hogy a drágább (pl. Gonal f)vagy olcsóbb (Menopur) készítményt szeretnéd. Leszívás előtt 2 amp. Ovitrelle, és utána progipótlás Utrogestan, vagy Crinone gél. Én 3 alkalommal Gonalt választottam, max. dózis kellett nálam a magas fsh végett, tehát kb. 120 000 forint volt a szuri. Negyediknél Menopurt választottam, na ez lényegesen olcsóbb volt. Majd protokollt váltottunk, antagonistára, itt árban 70 000 volt a végösszeg. Clostylbegit, Menopur, Cetrotide, Ovitrelle volt a felállás. Nekem volt sajnos nem pozitív tapasztalatom a klinikán...Rólam már máshol lemondtak volna, itt a Kaáliban viszont küzdenek velem,velünk, értünk. az én eredményeim mellett kétszer már sikerült a beavatkozás. Másodiknál lettem sajnos méhenkívüli, a negyediknél pedig elveszítettük a manócskánkat...:( de megyünk tovább, nem adjuk fel. Ami még nem utolsó szempont,hogy itt a rendelőn kívül a konzultációs szobában mindent megbeszélhettek a dokival, amikor nem sikerült a lombik, akkor még lelkizett is velünk a doki, tényleg mást nem mondhatok, mint azt,hogy tudom, szakmailag és emberileg is a legjobb kezekben vagyok! sok sikert, és mielőbbi pocaklakót:)
2011. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!