Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panellakó anyukàk! Baba...

Panellakó anyukàk! Baba levegôztetését hogy oldjàtok meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 8. Emeleti panelban lakunk,lassan 2 hete fent egy 3 hónapos babàval és egy óvodàssal. Kezdünk megbolondulni. Erkély ugyan van,de a rohadt galambok miatt nem lehet kitolni a babàt. Màr aggódok,h baja lesz,h nem kap friss levegôt. Àllitólag,jó ha június elôtt vége lesz ennek a cirkusznak. Ti hogy oldjàtok meg? Liftbe ha betolom ,és elôtte beleköhögnek,az is veszélyes.2x mentünk le a 2 hét alatt,de az utcàn utànam szólnak,megszólnak,h merem levinni a babàt. Kész vagyok.
2020. márc. 26. 09:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
31%
Vidd le! Ha félsz a lifttől, menjetek lépcsőn!
2020. márc. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Szia. Szinten panelben lakunk 5 honapos babaval es nalunk erkely sincs :( en leviszem a babat ket naponta. Liftben rarakom az esovedot a babakocsira, ha kiertunk az utcara leveszem rola. Parkban setalunk ahol alig van ember es azokat messzire elkeruljuk. Nem ertem minek szolnak be neked. Muszaj levegore vinni a gyereket. Nem erintkeztek senkivel es mi sem. Inkabb az oregeknek kellene beszolni akik kaparos sorsjegyert mennek a postara...
2020. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Elso... szerintem azert megy lifttel mert fent van a babakocsi ahogy nalunk is. Masodik voltam.
2020. márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Elso 8. Emeletrol en alig birok magam lemaszni,nemhilogy a 20 kg os babakocsit lecipeljem,ne viccelj.:(
2020. márc. 26. 09:31
 5/29 A kérdező kommentje:
Pedig beszólnak,ha nem,akkor csak csúnyan néznek vagy a fejüket csóvàljak,mintha gyerekgyilkos lennék. Nem tudom mit csinàljak.
2020. márc. 26. 09:32
 6/29 anonim ***** válasza:
94%

https://www.youtube.com/watch?v=NerS17sC0Bg&feature=emb_logo :D


viccet félretéve, én is azt tenném mint a második. Azzal meg ne foglalkozz ki mint mond, vagy hogy néz, nem az ő gyerekük, semmi közük hozzá.

2020. márc. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Hol éltek ti, hogy utcán random beszólnak? Rátok se lehet nézni, mert magatokra veszitek?? Itt lakok a paneldzsungelben, nem állt meg az élet, anyukák is lejárnak szellőzni kulturáltan, nem csordában.
2020. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Pécs,itt senkit nem latsz az utcan a kutyasokon kivul ...
2020. márc. 26. 09:58
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Debrecen - rohadt egy város, konkrétan hazazavarnak, ha babakocsit tolsz, utána meg feltöltik a fb-ra és ott még meg is aláznak
2020. márc. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
98%
Én is pécsi vagyok, mindennap háromszor kiviszem a kutyát. Le kell szarni, hogy ki mit gondol, levegőzni kell neked is, pláne a gyerekeknek. Vidd le, csak kerüld az embereket. Egyébként meg akik beszólnak, azok is lent vannak az utcán, szóval nem értem a beszólás okát :D
2020. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!