Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panellakó kisgyermekes anyukák...

Panellakó kisgyermekes anyukák hogyan oldjátok meg a kutyasétáltatást?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
könnyen, panelban soha nem tartanék kutyát. Szerintem állatkínzás.
2010. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem az volt a kérdés, hogy panelban tartanál kutyát, vagy nem. Miért nem a kérdésre válaszolsz? Talán nem tudod értelmezni? A véleményedre senki nem kíváncsi.
2010. ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

első kettő nem a kérdésre válaszoltok

off



Nekünk nincs kutyánk, mert szerintem kisgyerek mellé egy kutyus panelba nem való. meg egyébként sem.

viszont vannak ismerőseim ahol van kutya. ott a reggeli leszaladást apuka oldja meg. Aztán kíséri a kutya a gyerekeke oviba. Délután is együtt mennek ki a gyerekkel olyan helyre játszani ahol a kutya is szaladhat. Illetve apuka viszik a kutyát anyuka a gyerekeket.

Vagy az egyik családnak van hobbija ilyenkor kutyák már ott vannak.

Ők így csinálják.

2010. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tud valaki segíteni? Vagy úgy tudod megoldani, hogy tolod a babakocsit, közben fogod a kutyus pórázát, legalább mindannyian friss levegőn vagytok.
2010. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk volt egy kutyusunk. Nemrég passzoltuk el (Sajnos nagyon sírós és ugatós volt) Mi általában úgy oldottuk meg a sétát hogy apa reggel és este levitte. Délután meg én a babakocsival.
2010. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

Én vagyok a második.

Már írtam választ is, csak nem tudom, hogy miért van az, hogy valaki feltesz egy kérdést, és az első nem választ ad, hanem kritizál. Ne írjon, nem a véleményét kérdezted. De ez így van más kategóriákban is.

2010. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyfiam 6,5 éves kislányom 20 hós. Szeretünk együtt lemenni kutyát sétáltatni,de van olyan napja a lányzónak, hogy direkt nem arra megy amerre kéne. Kétfelé meg nagyon nehéz. lehet, hogy előveszem megint a babakocsit. Köszi annak aki értelmesen tudott válaszolni.
2010. ápr. 28. 19:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
18.45 ha sokat sír a gyereked azt is elpasszolod?
2010. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%

Sajna mi nem tarthatunk kutyust, de a pici mellé nem is biztos, hogy jó lenne. Még csak 11 hetes.

És is babakocsizás közben vinném kutyut is. Egyébként meg apa szaladgálhatna vele.


Egyébként nem hiszem, hogy sok értelme van összehasonlítani a kutya elpasszolását a gyerek sírásához. Szerintem te se gondoltad ezt a hozzászólást komolyan. Imádom az állatokat, de a gyerekem mindennél fontosabb!


JB

2010. ápr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

Miután volt valaki olyan ügyes hogy a kutyáját nem volt képes megnevelni csak elrontani ne legyen már természetes hogy elpasszolja! Mégis milyen kárt szenved attól a gyerek hogy a kutya is fontos és nem csak egy hülye pótolható állat akivel foglalkozni és dolgozni kell? Aki nem tudja megnevelni hogy ne ugasson az ne vegyen kutyát, de ha már van akkor ne passzolja el. A kutya olyan mint gyerek, be van bizonyítva hogy kb 3 éves gyerek szintjén áll, azon kívül ugyanolyan ártatlan és tehetetlen, ránk van szorulva. Azért mert a gyerek a legfontosabb még a kutyát sem kell alacsonyabbrendűnek nézni. Bocs de az ilyeneken mindig felhábrodok!

Kérdező nekem több ismerősöm is van aki így él, és általában apuka, nagyobb gyerek, egyéb családtag foglalkozik a kutyával, illetve együtt viszik le a kisgyerekkel.

2010. ápr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!