Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panellakó anyukàk! Baba...

Panellakó anyukàk! Baba levegôztetését hogy oldjàtok meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 8. Emeleti panelban lakunk,lassan 2 hete fent egy 3 hónapos babàval és egy óvodàssal. Kezdünk megbolondulni. Erkély ugyan van,de a rohadt galambok miatt nem lehet kitolni a babàt. Màr aggódok,h baja lesz,h nem kap friss levegôt. Àllitólag,jó ha június elôtt vége lesz ennek a cirkusznak. Ti hogy oldjàtok meg? Liftbe ha betolom ,és elôtte beleköhögnek,az is veszélyes.2x mentünk le a 2 hét alatt,de az utcàn utànam szólnak,megszólnak,h merem levinni a babàt. Kész vagyok.
2020. márc. 26. 09:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Én nagyon rosszul voltam szülés után, nem tudtam kivinni sétálni, azt mondta a védőnő, hogy jól öltöztessem be, fektessem az ágyra és nyissam rá az ablakot.
2020. márc. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Jó, én ilyenekről lemaradok, mert nem facebookozok. Ablakból fotózzák, hogy ki van az utcán, vagy mi a jó ég? Ennyire unatkoznak?

Egy orvos bement koronavírusosan műteni, érezze ő szarul magát, ne ti, akik kimentek a levegőre!

2020. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%

Minden további nélkül vidd le a gyereket naponta.

Ha beszólnak, tettesd magad süketnek. Ha fotóznak, nem árt tudnod, hogy te nem szegsz szabályt, ő viszont azzal, hogy lefényképez, pláne, ha felismerhető vagy rajta és feltölti FB-re, azzal törvényt szeg. Simán föl lehetne jelenteni a rendőrségen. Ha FB-n találod meg a képedet, akkor egyértelmű az is, ki csinálta, ill. ki tette közzé, szóval a bizonyítás is egyszerű.

Az más kérdés, hogy én nem is foglalkoznék vele. Fröcsöghet rám FB-n bárki, ha neki ettől lesz orgazmusa.


Ui.: Én férfi vagyok, talán ezért is gondolkodom másképp. Ha a te férjed se izgatja magát ezen, vigye le ő a gyerekeket (amikor tudja) vagy menjetek négyesben. Szerintem neked is könnyebb lenne lelkileg.

2020. márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is mindennap, de vidd le levegőzni. Ne foglalkozz másokkal. Lehet, hogy pont olyanok szólnak be, amiknek nincs kisgyerekük, ők ezt a helyzetet úgysem fogják megérteni. Igenis kell egy babának is a friss levegő, főleg hogy most jön vissza a jó idő. Olyan helyre menjetek, ahol kevesen járnak. A babakocsit nem lehet vhol lent tárolni? Bár mondjuk 8. emeletről úgy is necces le és felmenni. Sajnos ez esetben muszáj megkockáztatni a liftezést.
2020. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
28%

Goldmund!


Pontosan miylen szabályt is szeg meg? Közterületen azt fotóz az ember, aki és amit akar. Nem kell hozzá engedély.


Kérdező!


Ne foglalkozz velük. Nincs karantén, mindenki oda megy, ahova akar.

2020. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó, de kell. Személyi jogokat sért.
2020. márc. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
79%

15:

"Pontosan miylen szabályt is szeg meg? Közterületen azt fotóz az ember, aki és amit akar. Nem kell hozzá engedély."


Ez nem így van.

Az utcán járkáló tömegről csinálhatsz, de egyes embereket úgy, hogy felismerhetőek legyenek, csak az engedélyükkel fényképezhetsz le.

Ez annyira igaz, hogy még rendőrök arcát is kitakarják, ha egy balesetnél intézkednek és közben az újságírók lefényképezik a baleset helyszínét.

Kivétel természetesen egy közszereplő: pl. tüntetésen, ünnepségen a szónok.

2020. márc. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy hordozás párti, de most ez jutott eszembe. Magadra kötöd a babát, lesétálsz 8 emeletet (még ha nehezedre esik is), és sétáltok egyet a friss levegőn. Gondolom az ovis is vágyik ki, meg kell is neki is a mozgás a szabadban.
2020. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
2020. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Lehet a ferjemmel fogok menni,hordozni nem birok,tonkrement a hatam teljesen. De ha visszajon a jobb ido,valami kietlen helyen megprobalkozok.
2020. márc. 26. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!