Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 napos a babám, császárral...

2 napos a babám, császárral szültem és még nem indult meg a tejem, be vittem etetésre és 40 ml evett, az jó?

Figyelt kérdés
A csecsemős hagy ne mondjam nem volt a legkedvesebb 😏
2020. márc. 27. 08:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Az átlag nőnek a 3-4. napra indul be a teje, ha hagyja a babát nonstop cicizni.

Olvasgasd ezeket:

[link]

[link]

2020. márc. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Engem inkább az érdekel, hogy 2 napos babócának a 40 ml tápszer jó e
2020. márc. 27. 08:38
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem igen.De kérdezd meg a nővért.Ettol függetlenül igaz amit az 1 válaszoló ír,ha nem szoptatod akkor nem fog beindulni a tejed.Nekem csak császár után másfél héttel lett elég a tejem.Este kapott pótlást.
2020. márc. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Elég. De majd próbáld meg nonstop cicizni, és lesz tejed. Engem sajnos nem tájékoztattak megfelelően, így csak 10.napon lett tejem.

De azóta is aktívan szopizik a 14 hós gyerekem :) kitartás, sikerülni fog!

2020. márc. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell neki tápszer..e
2020. márc. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Az én babám nem 2 naposan, hanem 2 hetesen evett 40 ml-t. Úgyhogy bőven jó.
2020. márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Elég elsőre, bár hivatalosan testsúly szerint számítják, a gyomra most még csak egy cseresznye nagysága. De ha már most cumiztatod, esetleg nem fog tudni szopni (más a technikával kell a nyelvével dolgoznia és abból folyton jön, nem kell érte küzdeni), és ha nem éhes, ami miatt nem lóg annyit a ciciden, nem is lesz tejed, mert a következő adag tej az előző szoptatás alatti ingerektől termelődik. Ha muszáj pótlás a gyerekorvos szerint, mert sokat esett a súlya (10% a normális) vagy sárga, fecskendővel vagy kiskanállal add. Kérdezz rá. De ha szoptatni akarsz, az első hét az ilyen nyűglődős és szinte mindenkinek végigsírja és szopja a babája a 2-4 napot, így vagyunk sajnos kitalálva. Tényleg olvasd el, amiket küldtem, máris nem lesz olyan ijesztő az egész, ha tudod, mi miért történik és csak túl kell lendülni rajta. Én is császáros voltam kétszer és mindig ez volt a forgatókönyv (a császár egyébként nem számít, max. egy fél napot, ha később kaptad meg a babád, az a kérdés, genetikailag mennyi tejmirigy van a cicidben, és hivatalosan a csak a nők 1%-ának van olyan kevés, hogy amiatt nem tud szoptatni (de sok múlik a babán is és egyéb körülményeken).
2020. márc. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ohh, nagyon sokszor cicin van 😊 csak felidegeltek hogy nem elég az amit evett, ezért kérdeztem hogy 2 napos Babócának jó e a 40 ml tápszer amíg nincs tej
2020. márc. 27. 09:32
 9/14 anonim ***** válasza:

Sok is

Viszont ahányszor viszed annyival később, vagy egyáltalán nem fog rendesen beindulni a tejed..

Hüvelyi szülés után 25 órával került mellre a lányom.. pótlásmentesen haza tudtunk menni

Az előtej elég volt/ egy meggy méretű gyomruk van akkor, tehát a 40 ml kifejezetten sok/

Mikor 4.nap hazamentünk akkor lövellt be.


2 baba

Még szoptatam vajúdás alatt / előtejjel/ a nagyot..

Szülés éjjel volt onnan a 2. Nap éjjelre lövellt be..

De ez csak a nagy végig szoptatása miatt történt ilyen gyorsan....

2020. márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a 40 mili, az én lányom 30 milit kellett, hogy egyen az elején, 2600-zal született.
2020. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!