Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hónapos és 3hetes a babám!...

1hónapos és 3hetes a babám! Nincs neki széklete két napja, de nagyon fáj a hasa és szeretne kakálni, Ráadásul az utolsó is nehezen jött ki és eléggé kemény volt főleg az eddigiekhez képest! Mit adhatok neki? nem szeretnék gyógyszert! Anyatejes!

Figyelt kérdés
Lehet attól,hogy olyat ettem volna?de az mi volt akkor ami én általam megfogta volna a hasát?és lehet az Infacoltól?kapta két napig és igazából azóta van ez!!
2008. nov. 21. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Adj neki kamillateát langyosan.Masszírozd,tornáztasd,melegen legyen.

5 napig nem gond ha nem kakál utánna orvos.

Izgathatod a popsiját pl.popsikrémes,vazelines hőmérő végét picit bedugod neki.

2008. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos mi is így vagyunk pedig már 4,5 hónapos és néha nem akar kakílni ezért (pár hetes kóra óta) vettem szélcsövet a gyógyszertárba és azzal segítek neki, inkább mint gyógyszerek!!!1,5 2cm-re benyomhatod neki ki-be addig amíg nem jön a nyomás kényszere!

2008. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gripe Water:ánizs és édesköményből készült szirup. Nekünk semmi nem vált be, amióta ezt használjuk napi 1 kaki garantált. Egyébként a glicerines kúp is jó, ki-be kell neki tologatni viszont azt csak néha lehet alkalmazni, mert ha hozzászokik az nem túl jó. Sok sikert!
2008. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó módszer, hogy lefekteted a kis hátára, a lábacskáit feltolod óvatosan a pocijához, biciklizel a lábaival, felváltva húzogatod a hasához őket. Olyat is szoktam, hogy összefogom a két lábát a bokáinál, és úgy körözök velük, vagy a baba mellé húzom őket, közben mondókázhatsz, énekelhetsz, ha sírdogálna. Remélem értelmezhető ez a katyvasz, jobban nem tudtam leírni. A fiamnak néha a mai napig csak ez segít ha egy-egy puki beszorul, vagy van egy kis székrekedése.
2008. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!