Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Több mint 1 éve nem szoptatok...

Több mint 1 éve nem szoptatok de nem apad el a tejem, CYPROMIX tablettát írt fel a doki! Ilyen problémára kapott valaki ilyen gyógyszert? Segített?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a gyógyszert nem ismerem.

Én ugyanilyen problémára Bromocriptint kaptam. Kb.1,5hétig szedtem, utána nem volt semmi gondom.

[link]

2011. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi de nekem a prolaktin szintem rendben volt,ezért nem ezt kaptam!
2011. szept. 29. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 18 hónapig szoptattam, és a lányom 3 éves szülinapja előtt még mindig volt tejem! Dokim nem írt semmit, azt mondta, majd helyreállnak a dolgok. :) Végül igaza lett, mert rá egy hétre magától elapadt. Talán megijedt attól, hogy a kiscsaj oviba ment...:D:D
2011. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szanka ***** válasza:

Én csak támogatni tudom a Cypromix-et, én több mint egy éven keresztül szedtem. Nekem rendszertelen volt a mensim erre írta fel az orvos. De a hormonjaimat is rendbe rakta, és elmult a miteszerem, sőt fogamzásgátlóként is megfelelt.

Sztem próbáld meg!! Nem vesztesz vele semmi!

2011. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!