Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ilyen tényleg megtört...

Anyukák, ilyen tényleg megtörténik?

Figyelt kérdés

Nekem még nincs babócám, így tapasztalatom se ezen a téren.


Facebook-on szembejött velem egy hirdetés: valamelyik cég gyárt ilyen kis táblácskákat, "Kérlek ne érj hozzám! Még túl pici vagyok bacikkal harcolni."


Lehet én vagyok az UFO, de már ovis koromban megtanították, hogy idegen kiskutyát sem simogatunk (meg se közelítünk) a gazdi engedélye nélkül, és ehhez mindig tartottam magam.


De valaki tényleg odamegy és szó nélkül megtapogat idegen kisbabákat?


Értem én, cuki meg aranyos, és talán még kedvesen ránevet a nénire/bácsira, de nekem abszurd hogy valaki engedély nélkül elkezd tapogatni.

Pláne ha vírus is van.


2020. márc. 31. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Kérdés nélkül. Míg a pénztárnál fizetek, kisfam előttem a babakocsiban. A mellettünk elhaladó bácsi már a gyerek kezét (!!) simogatja. Mindez akkor, amikor már pedzegették az iskolabezárást.
2020. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jesszus :(


És ugye én leszek az állat, ha emiatt majd leszólom azt, aki odanyúlkál...

2020. márc. 31. 12:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell azzal foglalkozni mit szólnak hozzá. El kell küldeni a francba.

Nekem egyszer a babakocsiban sírt a 3 hetes!!! babám. Egy öregasszony odajött és már mászott is a kocsiba. Hát én úgy elküldtem

2020. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos vannak ilyen tapintatlan emberek.
2020. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mégha csak ez lenne... Egyszer sétáltam a kislányommal (olyan 2 éves volt akkor), amikor egy néni odajött, hogy milyen cuki, majd egy másodperc alatt megfogta a lányom karját, elkezdte rángatni a gyereket és közben gügyögött is valamit. Hirtelen fel se fogtam, mi történik, olyan sebességgel zajlott le az egész, aztán persze gyorsan elhúztam a nénitől. Azóta sokkal óvatosabb vagyok a közeledőkkel, mert sose lehet tudni, mennyi esze van a másiknak.
2020. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen. V
2020. márc. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Fú de még hányszor próbálkoznak és főleg az idősek...

Engen is úgy neveltek, mint téged, ezért minden babánál megkérdezem a (nem ismertlen) anyukáját, hogy megfoghatom-e a lábát. Ezt mindig megengedték (természetesen most egyetlen babát nem csodálok meg, vigyázni kell rájuk), de eszembe se jutna megsértődni, ha valaki ezt sem engedné.

2020. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Babakocsival sétálva kivétel nélkül minden néni minimum odakiabált vagy bele akart nyúlni a kocsiba. "Csak megsimogatni az édes kis arcát..." hiába mondtam, hogy inkább ne vagy toltam el, ők léptek utána, ahogy távolodtam. Egy idő után kerültem az egymás mellett elsétálást is, mert villám gyorsan tudnak visszafordulni és matatni a mózesben. Buszon többször akármivel kínálták a 2 évest, amit ha nem engedsz, persze hogy sírni kezd, a nénike meg magyaráz, hogy ugyan, csak ezt a cukorkát... Nagyon idegesítő mindig.
2020. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ,az oregek nem latjak a tablat sem...meg buszon,h nem adja at a helyet,de ulhet az oleben... nah az anyadat. Katasztrofa,foleg az oreg nenikek ilyenek.
2020. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs gyerekem de még így is rengetegszer látok ilyet. Egyetemen pénztárban dolgoztam, alig volt olyan nap amikor nem kellett egyik mamikával se összeveszni a kisgyerekeseknek, hogy ne fogdossa a babát.

Nekem is annyira alap, hogy ha a gyerek majd kiesik a babakocsiból, hogy fogjam meg akkor is megkérdezem a szülőt, hogy szabad-e. De mégis van rengeteg értetlen barom aki még a csokit is tömni akarja kérdezés nélkül egy teljesen ismeretlen gyerekbe. Nem tudom mit képzelnek...

2020. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!