Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babának tényleg nem adtak...

A babának tényleg nem adtak semmit éjszakára? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy amikot megszületett a babám első éjszaka a csecsemős nővérekkel volt és másnap reggeltől volt rooming in. A babám rögtön rákapott a cicire, és aznap, amikor megszületett délután behozták nekem, estig és már akkor is sokat evett. Azt mondták, hogy éjjelre csak vizet adtak neki, viszont én ezt kicsit furcsállom, hiszen a második éjszaka, amikor már velem volt többször felkelt enni. Szerintetek tényleg nem adtak neki tápszert?



2020. ápr. 4. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
48 óráig nincs szüksége semmire. Vannak tartalékai. Persze ciciztetni kell amint lehet. Nekem ezt mondták bent, februárban szültem :)
2020. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Olyan szó nincs hogy ciciztetni! Agyatlan..
2020. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem adnak. Az én babám az első két napját szinte végigaludta. Első éjszaka egyszer sem kelt fel, második éjszaka 1x. Tényleg kibírják 1-2 napig tej/tápszer nélkül. 3. éjszakára bevitték, akkor nem volt velem (ez ilyen szokás ebben a kórhában). Kértek lefejt tejet, de nem is kérdeztem, higy odaadták-e neki. Kiskönyvben az szerepel, hogy a kórházi napok alatt kizárólag anyatejet kapott.
2020. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy azt végigaludta, szoktak nagyobbat hunyni születés után, aztán a 2-3-4 negyedik napon meg nonstop ciciznek és csak kicsiket alszanak.
2020. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Vagy csak duma. Nálunk is ez volt a standard szöveg,aztán ahogy kihozták és felkelr,az volt az első,hogy telibe bukott tápszerrel! 😔
2020. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én az elsőt olyan kórházban szültem, ami nagyon bababarát, és tényleg hozták a babát szopizni, ha felebredt. Majdnem egész éjjel aludt a lányom, fél 5kor jöttek vele.

A fiamat ahogy felallhattam császár után, kihoztam, így már első éjjel is velem volt, végigaludta az egészet egy nyekkenés nélkül, én toporogtam körülötte, hogy ugye azért él :D szóval van ilyen.

2020. ápr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem nagyon adnak,az elsomnek 3 napig sem,majdnem kiszaradt. 600grammot fogyott addigra az idiota noverek miatt,mert tejem 0 volt A masodiknal mar kertem a potlast a 2.napon,nem fogyott le veszesen es be sem sargult annyira,h kekfenyezni kelljen.
2020. ápr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez butaság, h 1-2 napig nem kell nekik kaja. Mindkét gyerekem egy éhenkórász volt, csak míg a nagyobb a bőrömet megérezve ordított, nem kellett neki, a kicsi nonstop rajtam volt.

Nálunk, ahol én szultem, a kicsinél kérdezték, hogy adhatnak-e neki tápszert, ha éjjel felkel, mert bevittem második éjjel is(műtöttek szules utan). Amugy nem adtak volna neki, ha nemet mondok.

A nagynál 3.nap úgy kellett kikonyorognom a tápszert, mert már orditott kb egész nap, éhes volt.

Ha nem engeded, nem adnak tápszert neki, csak a vizet, amit mondanak, bár ahol szültem, ott még azt sem kapnak.

2020. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom miert van meg mindign korhaz ahol nincs rooming in vagy csak a masodik naptol van... Nalunk ahogy megszultem velem volt a baba 0-24ben. Ez lenne a normalis ugye, igy akkor raktam cicire amikor igenyelte.
2020. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9: az a baj, hogy pl. császár után van pár óra kötelező fekvés, és addig nem hagyják felügyelet nélkül veled, mert ugye meg se tudsz mozdulni. Ahol én szültem, ott 6 órát kellett feküdni, ebből 2,5-et ott volt a férjem a gyerekkel, szóval nem sokat volt a csecsemősöknél, mert ahogy felkelhettem, ki is hoztam. De még mindig van olyan kórház, ahol 12 óra fekvés van. Ja, és sok helyen beadják, hogy első éjjel kötelező leadni... holott ilyen nincs, erre nem kötelezhetnek, de sokan elhiszik. Tudnám, hogy ez miért jó nekik...
2020. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!