Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babának adhatok...

4 hónapos babának adhatok éjszakára folyékony tejpépet, hogy tovább aludjon?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen javasoltok?
2013. febr. 28. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyébként anyatejes?
2013. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tápszeres
2013. febr. 28. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát,ha azért ébred fel mert éhes, akkor persze. Ikreim vannak és még esznek éjjel. Én ugyan azt adom nekik amit nappalra is kapnak. Úgy be cuppantják mint a sicc!
2013. febr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam, de nekünk nem vált be, mert a tejpéptől szomjas lesz, és ugyan úgy kelt éjszaka, annyi különbséggel, hogy nem evett, csak ivott egy kis vizet.

Amúgy az én fiam a Milumil vaniliás tejpépet és a Milupa sárgabarackosát szereti a legjobban.

2013. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Folyékony tejpép: Nestlé dobozos, kapni már 4 hós kortól is, az enyém szerette, szereti. Szerintem próbáld ki nyugodtan. Akcióban vettem a Brendonban, és úgy sem jön ki sokkal drágábban, mintha port vennél, és magad készítenéd.

Csak ezt a folyékony tejpépet próbáltam.

2013. febr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmivel sem laktatja jobban.Lányom napközben kap pépet.60mili vizbe két és fél kanál por,utána vagy azonnal eszik még 100mili tejet vagy egy órára rá 200milit,tehát...Egyébként meg tele van cukorral,és tejszármazékos,igy nem szabad sokszor ennie egy babának sem.Lehet hogy keveset eszik napközben vagy kevés a vacsi milije,de ha nem fér bele több,akkor nem fog többet enni.
2013. febr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapos a babám. A doktornéni írt fel HA tejpépet mert fogy a tej és bukós a baba. Ez nem tartalmaz tejet stb. stb. Kipróbáltam. Jujj mondom de jó ha vacsira adom reggelig alszik mint a tej. :) hát többször kelt mint az anyatejes vacsitól. Vszínű szomjas volt vagy nemtom de kelt 1-kor 4-kor és 6-kor is :) még egy este próbáltam de semmi. Aztán már csak délelőtt vagy du-n kapta.
2013. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát..köszönöm a válaszokat. Akkor szerintem hanyagolom a témát. Végül is örüljek, hogy így is ennyit alszik, mert este 9-től reggel 4-5-6-ig, változó... Akkor kajcsizik, és alszik tovább. Akkor nem bolygatom, jól van ez így.
2013. febr. 28. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!