Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja van a lányomnak?

Mi baja van a lányomnak?

Figyelt kérdés

15 hónapos.

Egész nap nyafizik, áll és feszíti magát mintha fájna valamilye. Rajtam lóg egész nap, rángatja a lábam hogy vegyem fel, a konyhában nem is tudok semmitmondó csinálni. Éjjel nappal szopizik. Nincs el egyedül.

DE!

Ha az apjával vagy mamájával van, és én nem vagyok ott, akkor nincs egy hangja sem. Gyönyörűen játszik, szórakoztatja magát, mint egy kisangyal.

Mit csinálok rosszul? Szoktassam le a szoptatásról? Vagy költözzek el otthonról? 😅 Tanácstalan vagyok....


2020. ápr. 6. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeparációs szorongás. Olvass utána.
2020. ápr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szepa bizony

A szoptatásról ne pont most próbált leválasztani

2020. ápr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
15 hónaposan már nem kell hogy a melleden lógjon nonstop🤦‍♀️
2020. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk ugyanez van. 17 hónapos a fiam. Kivéve, hogy én már nem szoptatom.
2020. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Reni 28 ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van, 21 hónapos, egész nap rajtam lóg, nem játszik egyedül, bezzeg mikor levittem a mamának karácsony előtt hogy vásárolni tudjak menni, ott szépen eljátszott egyedül 😐
2020. ápr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!