Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja ilyenkor a 2...

Mi lehet a baja ilyenkor a 2 hetes lányomnak?

Figyelt kérdés

Megszopiztatom és utána meg pár percig elpihen.Elnézelődik vagy bealszik.Utána meg elkezdd nyekeregni,mintha erőlködne.Pár percig ezt csinálja pár percig megint el van.Ha felveszem többnyire abbahagyja,de amint lerakom újra kezdi.

Nem tudom már mire gondoljak.Eszik rendesen,csak mohó.


2013. aug. 13. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasfájás esetleg?
2013. aug. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen egy hasfájós baba mivel első gyerek! Fogalmam sincs mi mit jelent.Nem torkaszakadtából sír,csak olyan kis kinlódósan nyöszörög.
2013. aug. 13. 09:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok levegőt nyel evés közben és nem jön ki neki a büfi mielőtt leteszed. Mikor vízszintesbe teszed akkor nyomja a pocakját. Amíg függőlegesen van addig jó neki, úgy nem nyomja.

Büfiztesd többet, függőlegesen tartva, vagy a válladon átvetve mindkét karját erősen simogasd a hátát és oldalt a pocakját lentről felfelé.

Az én babám van, hogy 8x büfizik és mikor leteszem még mindig tekereg. Ha felveszem biztos jön még neki egy.

Türelem, lehet, hogy sokáig tart mire kijön az összes büfi, de utána nem fog tekeregni és később a pocakja sem fog fájni.

2013. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi,lehet,hogy ez a baj.Keveset büfizik. :-(
2013. aug. 13. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is büfi nyomja a lelkét. Azt is lehet, h szopi közben is büfizteted, ha ugyan hagyja. Mi úgy csináltuk, ha amikor már látszott rajta, h kezd jól lakni, akkor volt egy büfi, azután még egy kis cumizás és után fél óra járkálás vele, h "kirázzuk" belőle az összes levegőt, amit nyelt. Persze nem éjjel járkáltunk vele, éjjel, csak magamra fektettem függőlegesen úgy, h pont a hasánál volt a mellem ami nyomta a pociját és felváltva paskolgattam és simiztem a hátát. Volt, h így aludtunk el a fotelben és a következő szopinál keltünk. Meglepő volt, h ott egy éhes kis béka a vállamon! :)
2013. aug. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fordítsd hasra.Nekem is keveset büfizik a lányom és ha hason van mindig kijön ami rajtam nem jött ki. :)

Ha a hasa fáj általában felhúzgálják a lábukat.

2013. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!