Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős (volt) a babátok,...

Milyen idős (volt) a babátok, amikor egyedül is el tudott már aludni a kiságyában?

Figyelt kérdés
Tehát nem kellett karban, cicin altatni, hanem inkább már csak az ágyában. És megtanult elaludni, így éjjel is vissza tudott aludni, ha nem volt baja.
2020. ápr. 7. 05:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy éves kb.
2020. ápr. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Már a kezdetektől fogva úgy altattam, hogy amikor már minden rendben volt, letettem aludni félig ébren. Természetesen sírni nem hagytam. De nem szoktattam rá hogy ringassam, etessem vagy bármi hasonló elalváshoz. 3-4 hónaposan már átaludta az éjszakát (kivéve mikor elkezdtek előbújni a fogai). Most 14 hónapos, még mindig szépen alszik éjjel, nappal viszont szinte semmit, max 1 órát.
2020. ápr. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
17 hónapos, sose tudott elaludni testi kontakt nélkül. Nem kell ringatni, de a karomat ölelve alszik el. 9 hónapos kora óta velünk alszik, mert a kiságyban már nem maradt meg, a leésés gátló ágyhoz még kicsi volt, így mi ezt a megoldást választottuk. Egyébként 2 hónapos kora óta nagyrészt átalussza az éjszakát, kivéve ha fogzik vagy volt vmi mozgásfejlődése.
2020. ápr. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
A kezdetektől úgy altatom, most lesz 3 hónapos.
2020. ápr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
A nagyobbik 10 hós korától, a kicsi szerintem sose fog egyedül aludni 😅😅
2020. ápr. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Amióta hazajöttünk. Letettem az ágyába, és hagytam, hogy elaludjon magától,.
2020. ápr. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Kezdetektől. Mind2 gyereknél így csináltam. Náluk bevált.
2020. ápr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A nagy másfél éves volt, a középső mióta hazahoztuk, úgy szeretett aludni, ha otthagytuk egyedül, a kicsi meg valahol félúton. :)
2020. ápr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Kezdetektől úgy altatom....és nem alszik 😂

A nagyobbnak 9 hónapos kora körül volt ugyan ilyen időszaka, amikor "tudott" egyedül aludni, de utána elromlott a beste kölke.

A kicsi 13 hónapos. Nemhogy nem alszik el egyedül, de még átaludt éjszaka se volt.

Sokan szeretik azt hinni, hogy az ő érdemük, ezzel együtt sarazni azt, akinek nem jön össze, de csak a gyereken múlik.

2020. ápr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Mindig is így aludt el a lányom.
2020. ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!