Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves babád tud már egyedül...

Fél éves babád tud már egyedül aludni a kiságyában? (Ha most idősebb, fél évesen tudott már? )

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 07:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. febr. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megszületése óta egyedül alszik az ágyába.
2010. febr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom is születése óta külön alszik a kiságyában.6hós.
2010. febr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elaludni, vagy hogy érted? Nálunk születésüktől fogva ott alszanak, és persze, hogy tudnak.
2010. febr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem az "egyedül aludni"-t, hogy leteszed ébren, és magától elalszik, nem kell ringatni, altatni, énekelni...stb. (bocsi, lehet rosszul írtam ki a kérdést)
2010. febr. 15. 08:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Születésüktől képesek rá. Nekem mindhárom egyedül aludt el, nem ringattam. Leteszem, kimegyek, elalszik. Ha nem álmos, esetleg még dödörészik, aztán elalszik.


Az, hogy eddig ringattad, az egy dolog. Maximum hozzászoktattad, hogy nem kell egyedül elaludni.

2010. febr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 3 hós koráig ringattam,aztán szépen lassan szoktattam le róla.Ma már csak beteszem,takaró,cumi,puszi,és kimegyek a szobából,behajtom az ajtót.5-10 perc,és alszik.6 hós
2010. febr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
..ja,és én soha nem várom meg,míg már dörzsöli a szemét,mert akkor már olyan fáradt,nyűgös,hogy aztán nem alszik nyugodtan,nehezen alszik el.
2010. febr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindig a tejcsijével rakom le aludni, akkor bele alszik.Amikor a déli alvás van és nagyon nyügi akkor az segit csak ha hasra rakom és hiszti közben elalszik:))))))De már megszokta..mostanába nem is hisztizik ha hasra rakom..mintha érezni h kell aludni.
2010. febr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az enyém 7 hós, de nem megy az egyedül alvás. Kb. 4 hós koráig elaludt egyedül, aztán úgy, hogy ott feküdtem mellette az ágyon (francia ágy), de jó másfél hónapja elkezdett mászni, felülni, 1 hónapja feláll, így ha leteszem aludni rögtön felpattan. Hiába fektetem vissza, nem marad. Így maradt az ölben ringatás. De kb. 5 perc és alszik, aztán leteszem a kiságyba és reggel 6-7-ig alszik.
2010. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!