Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet egy kisbabát arra...

Hogy lehet egy kisbabát arra szoktatni, hogy egyedül is ellegyen a kiságyában kicsit?

Figyelt kérdés
Második lányom 3 hetes mult, és sajna nincs el, csak kézben-akkor is általában csak cicin, ha ébren van. Így nehéz mellette az élet...
2010. márc. 28. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehetsz mellé játékokat amiknek van hangjuk és le tudják kötni, illetve nem tudom mekkora a nagyobbik testvér, de ő is játszhat vele picit.
2010. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a kiságyra szerelhető körforgó.... Most 8 hónapos, de akár egyedül is elvan egész délelőtt. Én nem szoktattam fel... :)
2010. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt magára hagyod, játszál vele egy pár percet, majd vagy irányítsd a figyelmét a játékra, és/vagy nézz a szemébe és mond el neki, hogy el kell menned ezt-azt csinálni, eleinte lehet csak pár percre megy majd, de ha kitartol egyre több időt tölt önálló játékkal.
2010. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A nagyobbik 21 hós, rá nem bízhatom, mert "megzabálja":.)

A játékokhoz még kicsi, de a körforgó nekem is eszembe jutott már, hogy felteszem, hátha:.-)

Nem szeretném elkapatni, de nem hagyhatom üvöltni, ha pl a nagyobbik aludna...

2010. márc. 28. 23:10
 5/6 anonim ***** válasza:

az első babáddal hogy volt? ő elvolt magában?

sajnos vannak babák, akik nincsenek el egyedül, hiába szoktatod. ezt csak az tudja, akinek ilyen típusú gyerek jutott, lehet a tied is ilyen. nálunk kb. 9 hós koráig ment ez, amíg el nem kezdett mászni (kúszni sose kúszott). addig egyszerűen szinte mindig kézben, ölben volt, különben sírt, mint a fene. azóta ez megszűnt, egyre jobban elvan magában azóta, már 15 hós múlt.

2010. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az első babám elvolt, vele nem volt ilyen gond. Ő alig aludt valamit, napjában 2X fél órát, mégsem volt ilyen gondom vele, szépen elnézelődött.

Most feltettem a kicsinek a forgót, az ágyra is tettem ki néznivalót, de oda se neki...

Hát ő ilyen, ez jutott:-))

Néha sír szegényem, nem tudok mit tenni...

2010. márc. 30. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!