Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vanda és Hanna iker névről mi...

Vanda és Hanna iker névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 7. 07:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Ikreknél szerintem furán jön ki a hasonló hangzású nevek. Én is iker vagyok, testvéremnek teljesen más hangzatú neve van, mint nekem. Szerintem így a normális.
2020. ápr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
79%
Nekem tetszik mindkettő külön-külön is, és ikreknek is nagyon jó, nem baj hogy azonos hangzásúak, szép nevek :) !!
2020. ápr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Ikreim vannak, szerintem nem jó a hasonló hangzású név. De van ikres szülő, aki pont erre hajt, mert az milyen jópofa.(Van, aki képes Hanna-Pannának nevezni az ikreit.)


A helyedben a kevésbé tetsző név helyett keresnék egy szintén kétszótagú, hasonló stílusú nevet.

2020. ápr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Én is más hangzásúra voksolok.
2020. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem praktikus, hogy ugyanúgy hangzanak. Keveredés lesz belőle, én mást választanék
2020. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A Vandához mindenképpen ragaszkodunk. A Hanna helyett nekünk még a Blanka és a Kinga tetszik.
2020. ápr. 7. 13:49
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vanda-Kinga tökéletes. A Blanka ugyan az a kategória, mint a Hanna.
2020. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Nkm a Vanda-Blamka jobban tetszik de ti döntsétek el :)
2020. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 igazából nekem is 😉
2020. ápr. 7. 18:49
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lennék a Hanna, irigy lennék a testvéremre, hogy neki eredetibb neve van, míg nekem csak tucatnevem...


Amúgy mikor az ikreimet vártam, nálunk a Dalma - Vanda párosítás jött szóba, de aztán elvetettük a hasonló hangzás miatt. Szerencsére, mert így is folyton összekeverik őket, pedig nem is egypetéjűek, de nagyon hasonlítanak.


Egyébként Blanka - Janka testvérpárt ismerünk, ők nem ikrek, de szegények sosem tudják, kinek kiabál az anyjuk :D Ötletes az összecsengő név, de kicsit sem praktikus.


Mi végül a Flóra és Dalma nevek mellett döntöttünk, most 2 és fél évesek a csajok :)

2020. ápr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!