Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikreknek hogy tetszik ez a...

Ikreknek hogy tetszik ez a névpár: Barbara és Elizabet?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 2. 19:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
A 2. rémes
2020. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, de nekem tetszik! :)
2020. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%

A Barbara nagyon szép

Második név nekem nem tetszik, de a végső döntés úgy is a tiétek.

Azert írok pár ötletet: Marianna, Annamária, Viktória, Bettina, Dominika, Emmarózsa, Gyöngyvirág, Vivien, Adrienn, Beatrix.

2020. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szépek.
2020. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
9%
Ezek normálisan, magyarul Borbála és Erzsébet. Azt hiszed, világhírű filmszínésznők lesznek, azért adsz külföldi nevet nekik?
2020. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

"Ezek normálisan, magyarul Borbála és Erzsébet. Azt hiszed, világhírű filmszínésznők lesznek, azért adsz külföldi nevet nekik?"


NEm tudom, miért kötözködsz, egész más a nevek hangulata, emellett ezek már régen meghoonosodtak a magyar nyelvben, nem idegen hangzásúak!

2020. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
17%
Sehogy. Külön sem tetszenek, együtt meg pláne.
2020. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az Elizabet amúgy tetszik, bár magyar viszonylatban furcsa (pedig van ilyen nevű barátnőm). Szerintem amúgy az Izabella illik még az Elizabethez. Meg az jutott eszembe, hogy lány ikerpárnak a Vivien és a Lilien is nagyon passzol.
2020. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
#5 Mi értelme rosszindulatú hozzászólásokat írni? Pláne, hogy a Barbara már régóta elterjedt név, görög eredetű, jelentése barbár. Több idegen nyelvben is használják, oroszul Varvara, németül Barbara, angolul Barbie, Barbra, svédül Barbara, Barbro, franciául Barbe alakban. A Barbara nem a Borbálából jött!
2020. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Elizabet helyett talan Elizat valasztanam de teljesen ok.
2020. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!