Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok babakekszet a babám...

Adhatok babakekszet a babám kezébe, hogy majszolja?

Figyelt kérdés
5 és fél hónaposan, tápszeres. 4 hónapos kora óta hozzátáplálunk. Tízórai és uzsonna kiváltva.

2020. ápr. 9. 15:52
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Foga jön alul. Doki szerint bármikor kibújhat
2020. ápr. 9. 15:53
 2/19 anonim ***** válasza:
11%
Ha rá akarod szoktatni, hogy egyfolytában enni kell, akkor adj neki!
2020. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem erre akarom raszoktatni nyilvan....a kerdes az volt, hogy lehet e adni a kezebe, hogy ismerkedjen vele, ragcsalja kicsit.
2020. ápr. 9. 15:54
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

Mi is 6 hónaposan már adtunk neki, pont emiatt.

Úgyhogy szerintem adhatsz neki.

2020. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
Bármilyen kekszet adhatsz neki.
2020. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%

Mondjuk durva, hogy másfel hónap alatt 2 étkezes ki van váltva. Mi is 4 hosan kezdtük mind2 gyereknel, de a 2.étkezest csak 7 hos korara váltottuk ki.

Adhatsz neki, habár nem tud még rágni. Én olyan 6 hosan adtam a kezukbe es nem kekszet, hanem pufit, mert az szétolvad a szájában.

2020. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Ülni tud már ? Ha nem,akkor részemről kizárt,hogy ilyen darabos,szilárd kaját a kezébe adnék .Főleg,hogy foga sincs.
2020. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%

Én nem adnék.


7 hós a lányom, most kezdett darabosat kapni nemrég, ügyesen tud már rágni.


Ha majd látod, hogy csinál rágó mozdulatokat, akkor.

2020. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azert van kivaltva ket etkezes mert delelott is annyi gyumolcsot eszik, hogy utana mar nem kell neki a tapszer. Delutan szinten megeszik annyi fozeleket. Mit kene tennem vegyem el elole es inkabb egye a tapszert?! Nemtudom az miert lenne jobb. Ulni meg nem tud egyedul. Etetoszekben eszik egyebkent ami egy fokozatban meg van dontve. A pufira nem is gondoltam, akkor lehet eloszor azt probalom. Nem tud ragni az igaz de azt hittem ragcsalasra jo lehet neki, meg a fogara is.
2020. ápr. 9. 16:42
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Én még a 13 hónaposom kezébe se szivesen adok, pont tegnap akkorát leharapott belőle, hogy a szivem megállt kb.

Túrtam is ki a szájából. De te tudod.

2020. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!