Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok babakekszet a babám...

Adhatok babakekszet a babám kezébe, hogy majszolja?

Figyelt kérdés
5 és fél hónaposan, tápszeres. 4 hónapos kora óta hozzátáplálunk. Tízórai és uzsonna kiváltva.

2020. ápr. 9. 15:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
Rágóka ami pont erre való az miért nem opció? Én nem adnék, ígyis többet eszik mint amennyit kellene. Igazából a tápszer pont azért jobb mint a főzelék, mert több a tápértéke, megfelelő vitaminokat tartalmaz amire még szüksége van egy ilyen korú gyermeknek. Amíg nem ül magától én nem adnék darabosat.
2020. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
23%
Igen, egy 5 és fél hónaposnak jobb lenne, h tápszert inna többször, nincs szüksége 2 kiváltott étkezésre. Az enyémek ennyi idősen 3 kanál almapürét ettek meg, szóval a keksz fel sem merült, a tiédnek se adnék.
2020. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
37%
Miért kell neki kekszet majszolni 5 és fél hónaposan? Meg se találja a száját a kezével. Teljesen értelmetlen ötletnek tartom.
2020. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
35%

El se olvastam a tobbi kommentet mikor lattam h jottek a tipikus gonoszkofadok amik amugy b....szottul nem a kerdesre valaszok

Nyugodtan adj neki, csak ne hagyd vele magara ha esetleg leharapna egy nagyobb darabot legy ott:) hajra:)

2020. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Mar bocsi 11-es de te az en gyerekemre irtad, hogy tobbet eszik mint kellene vagy a sajatodra mert ez nem teljesen egyertelmu 😀Mert a lanyom kicsit sem eszik tobbet mint kellene...sot egyaltalan nem jo evo. Tapszerbol alig eszik valamit. Ezert adom neki inkabb a fozeleket mert azt szivesen megeszi es nem marad ehes. De ugye a kerdesemnek ehhez semmi koze. Egyebkent pont azert kertem mas anyak velemenyet mert tobben mondtak, hogy ok adtak ennyi idos babanak mar de en szerettem volna mas velemenyet is kikerni errol nem pedig arrol, hogy mit mennyit es mikor eszik a gyerekem. A kerdes a babakekszre iranyult. Nyilvan nem hagynam egyedul a keksszel egy pillanatra sem. Koszi aki tudott valaszolni a kerdesemre! Utolso koszi a normalis valaszt :)
2020. ápr. 9. 21:36
 16/19 A kérdező kommentje:
Ja es amugy megtalalja a szajat a kezevel...
2020. ápr. 9. 21:37
 17/19 anonim ***** válasza:
49%

Az nem gonoszkodás,hogyha egy gyerek nem tud ülni,és foga sincs ,akkor nincs szüksége majszolnivalóra. Ez csak a józan ész ..

Balesetveszélyes,és nem elég fejlett ahhoz,hogy kemény ,szilárd dolgokat egyen .

2020. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ez telejsen erheto kedves utolso :) nem is adok meg neki. Ertekelem az erre adott valaszokat. Csak azt nem ertem miert kell egybol arra ugrani, hogy mikor mennyit eszik a gyerekem es miert van kivaltva etkezes.
2020. ápr. 10. 09:02
 19/19 anonim ***** válasza:
49%
En meg mindig azt mondom, maradj a natur, sotlan pufinál, az legalabb hamar szétolvad a szájában. Mindkét fiam moho volt, a nagy még 2 évesen ia veszélyesen tömte a száját, a kicsi most 14 hosan rág es harap rendesen, de hajlamoa tömni...
2020. ápr. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!