Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért "büntet" a Lányom?...

Miért "büntet" a Lányom? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Csináljuk a szobáját, így napközben vmelyik mamánál van. Nem is volt eddig semmi gond, örült, mikor meglátott. De tegnap este óta egyszerűen nem vesz rólam tudomást. Az Apját imádja ugyanúgy, örül neki, le sem tudja magáról vakarni, én meg le vagyok ... Mit csináljak? Mert a szívem már megszakad, de sajnos még pár nap ilyen lesz. Félek, hogy elveszítem Őt!!! 10,5 hónapos.

Volt másnál ilyen? Bocs, hogy hosszú lett!


2010. júl. 27. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy kevesebbet volt az utóbbi időben az apjával? Amúgy szerintem az elsőszülött lányok mindig ilyenek, én is folyton apámon csüngtem:)

Játszatok együtt, mind a hárman!

2010. júl. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azt nem tudom, miért csinálja, lehet tényéeg keveset van az apjával.

de azt határozottan cáfolom, hogy az elsőszülött lányok mind ilyenek. az én elsőszülött kislányom szerfelett anyás ugyanis. 20 hónapos.

2010. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ilyen mert odaadtad másnak. Nem tudatos csak ösztönös reakció. Talán anyukára nagyobb szüksége van ennyi idősen mint új szobára.

Ha készen vagytok szelídítsd vissza, babusgasd, töltsetek sok időt együtt.

2010. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem ÚJ szoba lesz, hanem GYEREKSZOBA, mert eddig a mi hálónk volt. De az biztos, hogy ahogy készen leszünk, ki sem engedem a kezemből!!!
2010. júl. 29. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!