Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tegyem el a cukkinit a...

Hogyan tegyem el a cukkinit a fagyóba?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kislányom, így még nem adok neki, Mire azonban ehetne már nem lesz a kertben. Úgy gondoltam megfőzöm és kis adagokban elteszem a fagyasztóba. Húst is tennék hozzá, mert addigra már azt is ehet. De nem tudom, hogy mennyit lehet hozzá tenni??? Ha bébiételes üvegbe teszem el egy üveghez mennyi husit adjak?
2010. júl. 27. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
En kulon tettem el a husit kis jegkocka tartoba es kulon a cukkinit. A cukkinit felkockaztam egy kis fizben 5-7 perc alatt megparoltam, utanna leturmixoltam. Annyit tettem a parolo lebol hozza, hogy pepes allagu legyen. Ezeket kulon lefagyasztottam muanyag jegkocka tartoba. Utanna kiszedtem belolle es eltettem kis zacsikba. Egy alkalommal 2 kocka fogy el husival keverve (a fiam szereti brokkolival is keverve, a brokkolit ugyan igy tettem el). A husit: sutobe paroltam folia alatt egy nagyon picii vajban. Utanna felapritottam es szinten jegkocka tartoba fagyasztottam le utanna kivettem es zacsikba zartam. A fiam igy szereti: egy kocka cukkini, 1 kocka brokkoli es 1 kocka husi. Kiengedem oket es osszekeverem majd megmelegitem.
2010. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó ötlet ez a jégkockás dolog, mert így rengeteg változatot lehet készíteni. Nekem zacskós jégkockakészítőm van, olyan egyszerhasználatos. Abba vajon le tud folyni a püré mint a víz? Vagy igen sűrű lenne ahhoz?
2010. júl. 27. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Szerintem probald ki. Sajnos nem tudom mert nem probaltam. Az en jegkocka tartom olyan, hogy le lehet zarni a tetejet es ugy fagyasztom le.

Mivel gumibol van nagyon konnyen ki lehet belolle pattintani a lefagyott dolgokat. Sajnos mivel nekem csak ketto van (egyiket a husinak masikat a zoldsegeknek/gyumolcsoknek hasznalom)igy kenytelen vagyok oket atteni kis zacsiba, hogy keszithessem a kovetkezot. A zacsi sarkat szoktam levagni abba szoktam tarolni. Nyugodtam probald meg egybol zacsiba tenni hatha sikerul.

Az enyem kb igy nez ki csak kocka alaku:

[link]

2010. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nyersen kockáztam fel a cukkinit is, meg a patiszont is. Zacsiban van a fagyasztóban. A husit majd külön akarom elrakni, szintén jégkocka tartósan.
2010. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!