Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos gyereknek érdemes...

17 hónapos gyereknek érdemes triciklit venni?

Figyelt kérdés
A babakocsiban már nem ül meg. Van egy műanyag, lábbal hajtós kismotorja, de azt hamar elunja. A triciklit jobban élvezné?
2020. ápr. 13. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a tricikli nem jött be abszolút.
2020. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek be jon van akinek nem.
2020. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szülőkarosat? Az én lányom több, mint 2 évig nyúzta, nekünk nagyon bejött.
2020. ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is nagyon bejött.
2020. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi már egyévesen használtuk, tetszik neki, jobban, mint a babakocsi. Szerintem érdemes venni.
2020. ápr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Ebbol is van ezer fele. Amik kebyelmesebbek, dragabb kategóriások, mar majdnem babakocsik. Azokat tuti elvezne. De ha egy nagyon mozgekony babarol van szo,lehet abban se maradna meg
2020. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Miben más a tricikli, mint a babakocsi? Feleslegesen nem akarok pénzt kidobni, kipróbálni pedig nem tudjuk sehol a járvány miatt.
2020. ápr. 13. 19:35
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Imádja. Mi ha elindulunk sétálni azt visszük nem a babakocsit. Jobban kilát mindenfelé,sokszor rugózik a lábával majdnemhogy ugrál a triciklin miközben megyünk,szabadabb az egész ,nekem is könnyebb a súlya is ,mozgatni is.késöbb pedig jó lesz első biciklinek is amit maga hajthat
2020. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

A babakocsit nem kedvelo gyerekeknek szokott bejonni. Ez kb addig kerdeses mig csak tolod vele de o nem tudja hajtani.aztan ha hajtja es kormanyoz egyertelmuen jobban fogja szeretni. En csak azert irtam feljebb, hogy majdnem babakocsi, mert lehet mar venni olyat, aminek forgathato az ulese es dontheto is egyben, van labtamasz napvedo stb stb. Ezekre ugy keress ra googlba h 360 fokos tricikli. Kidob egy csomot.ezek ujonnan kb 30e ft, használtan 20 korup vannak.

Nyílván nem muszaj ilyet venni ha mar a gyerkoc nem alszik el egy hosszabb setan stb. A lanyom 1 eves mult nem reg, neki meg bejatszik, hogy beszunnyad egy keso delutani setan.

2020. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!