Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak szeretnék triciklit...

Kisfiamnak szeretnék triciklit venni! 19 hónapos! Még tekerni nem hiszem hogy sokáig tudná tekerni! Szerintetek milyet érdemes, linkelhettek is!?

Figyelt kérdés

Én ezt néztem:

[link]


2012. júl. 12. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

nekem ilyen van:


[link]


piros-szürke,mi már kinőttük,eladó,ha gondolod küldj privit és küldök róla képet. bp-n vagyunk,féláron adom

2012. júl. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,

kislányom 18 hónapos, pont olyan van nekünk mint amit Te is linkeltél és nagyon szereti!

Mi Auchan-ban vettük 6.500 ft-ért, egy hete még volt belőle!

2012. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csill79 ***** válasza:
Szerintem mindenképpen olyat vegyél amelyiknek van lábtartója,mert különben hová teszi a lábát,ha még tekerni nem tud.
2012. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar a műanyag kerék, akkor jó. Viszont a lábtartót én is hiányolom róla.

A kislányomnak olyat vettünk, aminek az elején a kormányon állat van. Nem ilyet akartam, mert nagyon gagyinak néz ki, de végül ilyen lett. Az állatot le lehet szedni róla. Lábtartója van, mégpedig elég mélyen, így nem a "nyakában" van a lába. (Elég hosszú a lányom lába).

Ha gondolod, megkeresem Neked, küldök képet/linket.

2012. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Én írtam, hogy olyanunk van amit linkeltél.

Nem tudom, nekünk a lábtartó nem hiányzik a pedálra teszi a lányom a lábát (pedál ki van iktatva, nem tudja hajtani a kerekeket.).

2012. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!