Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babájának is volt lapos a...

Más babájának is volt lapos a koponyája hátul?

Figyelt kérdés
Elmúlik ha majd eljátszik hason? Egyelőre max 15 percet bír hason,aludni csak hanyatt alszik,éjjel és nappal is . Sem oldalt ,sem hason nem tud. Elölről szèles kerek a feje,oldalról látszik h lapos es felfelé csúcsosodik. A fèrjemè mondjuk hasonló ,de nem tudjuk, hogy genetikai vagy a kókuszmatrac nyomta így el. Lehet ettől baja,vagy csak esztètikai dolog?
2020. ápr. 14. 20:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Elfelejteggem,hogy 3,5 hónapos.
2020. ápr. 14. 20:05
 2/15 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem,* bocsánat az elîrásèrt
2020. ápr. 14. 20:05
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom is laposfejű volt, már 14 hónapos, szépen kikerekedett neki. Addig utált hason lenni ameddig meg nem tanult forogni.
2020. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Es mikor kezdett kigömbölyödni? Felül mintha a nyíl varrat mar csontosodott volna,de a dr nèni szerint az nem az. Kutacsa normal,meg az homlok,oldalsó varratok is,de a hátsó felé mintha egy kis csonttarèj lenne,h.o. szerint az csak a koponyalap szèle. Remèlem. Már sîrtam is,mi van ha nagy a baj es ne adj isten műteni kell.
2020. ápr. 14. 20:19
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy nem kell műteni,de,ha nem akarod, hogy esztétikai hibája legyen,akkor legyen hason többet. Az én lányom is ordított sokszor ráadásul neki a bal oldalon az izmai is le voltak tapadva,de csináltuk a hasra tételt. Lehet, hogy nem jó hallgatni,de ezzel többet ártasz neki,mint használsz,mert nem erősödnek az izmai sem és az nagyobb probléma lesz,mint a feje.
2020. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tessék forgatni a babát és nem lesz lapos a buksija. Ha már forog úgy is saját maga választ alvó pózt. De ha sokat van csak háton bizony eldeformálódik a koponya. Én bevallom sok olyan gyermeket láttam akiknek nagyon csúnyán el volt feküdve a feje de olyat még nem akinek utána kikerekedett. 🤷‍♀️
2020. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Forgatom en,de oldalt nem marad ,mert eldol,hason meg 15 perc htan arccal lefele ordit, sokat tartogatom is,addig se fekszik. :(
2020. ápr. 14. 21:16
 8/15 anonim ***** válasza:

Oldalt ki kell támasztani feltekert törölközővel! Az én lányom mindig így aludt (betegsége miatt hányós volt)


Az meg nem baj, ha sír. Gondold olyankor azt, hogy ő még nem tudja, mi a jó neki. Te meg igen. Ennyi.

2020. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindkét gyermekemet minden alvásnál másik pózban tettem le aludni. Amíg nem tudtak forogni addig oldalt kitámasztottam egy puha hasonló mint a szoptatóspárnával fél oldalasan. A nagyobbik lányom nagyon nem szeretett hason lenni, de muszáj hasra tenni.
2020. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is lapos volt a fejem. 3an voltunk tesók, volt 2 bátyám, ők is kicsik voltak, így anyukánk nem tudott annyit ölben fogni engem mint amennyit egy babát kellene, vagy szoktak. Rengeteget aludtam, ha nem aludtam akkor is csendben elképzelődtem. Mára már szép kerek fejem lett. :)
2020. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!