Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mamik! Van akinek a babájának...

Mamik! Van akinek a babájának a koponyája ferde? Kincsem 11 hetes és az egyik tarkója nagyon lapos.

Figyelt kérdés
Azt gondoltam rosszul fektettem, ráadásul a védőnőnk megijesztett hogy gyorsabb ütemben nő a feje, és nagy a kutacsa de a csípőszűrésen az ortopédián, megnyugtattak a nyaka nincs letapadva, tehát tudja forgatni a kis buksiját, ez így igaz, ma már ügyesen forog, teszem hasra is játszani, mert aludni nem hajlandó csak háton. De észre vettem, hogy ezzel egy időben szinte kidudorodik ugyanazon az oldalon a homlokcsontja. Most rettegek a fura fejformájától és mivel amúgy is mennünk kell koponya UHra, mert kis golyó haematomája van a másik oldali tarkóján születése óta, most tűkön ülök, mi van ha erre is mondanak valamit. Aug.31re kaptunk időpontot, addig megbolondulok. Van valakinek tapasztalata?

2015. aug. 18. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk dévény tornára kell emiatt járni,igaz az én lányom nem volt hajlandó hasalni és ezáltal forgatni a fejét sem. Mindig háton feküdt és a fejét mindig csak egy oldalon tartotta. Nagyon csúnyán eldeformálódott neki de ez a dévény torna nagyon szépen kezdi helyrehozni
2015. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Normál esetben egy embernek egy tarkója van, hátul a nyaknál. Amire gondolsz, az a halánték.

11 hetesen még pici, a fejformája is változik. De biztosat úgyis az orvos mond.

2015. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!