Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babájának is volt lapos a...

Más babájának is volt lapos a koponyája hátul?

Figyelt kérdés
Elmúlik ha majd eljátszik hason? Egyelőre max 15 percet bír hason,aludni csak hanyatt alszik,éjjel és nappal is . Sem oldalt ,sem hason nem tud. Elölről szèles kerek a feje,oldalról látszik h lapos es felfelé csúcsosodik. A fèrjemè mondjuk hasonló ,de nem tudjuk, hogy genetikai vagy a kókuszmatrac nyomta így el. Lehet ettől baja,vagy csak esztètikai dolog?
2020. ápr. 14. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az en kisfiam is hanyatt alszik és nem lapos a koponyája. Szoval gondolom lehet benne genetika is. De amúgy az hogy 3,5 honaposan csak 15 percet van hason nem biztos, hogy jó. Mi gyogytornazunk és nekem a 2,5 hónapos fiam bír ennyit. Pont amiatt kellett kezdenünk, mert problémás volt a hason fekvése. Ki is derült, hogy gyenge a nyaka illetve az egyik oldal feszes. Esetleg érdemes lenne a vedonoddel egyeztetni.
2020. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább most sírjon a hason fekvés miatt (úgyis megszokja), mint később azért, mert lapos a feje. A tesómé lapos maradt, ő sem volt el hason, én meg hanyatt nem voltam el, kerek maradt.
2020. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A negyedorat nem egesz napra ertem,hanem egyszerre. Egy 3 honapos kb ennyit bir,hiszen csak negy honaposan kell fejet 90 fokban emelni egyaltalan. Hiaba tamasztom oldalt,kirugja magat,pedig a racsos agy oldalanak is tamasztottam.
2020. ápr. 15. 08:37
 14/15 anonim válasza:
Gondolom azóta már megoldódott a probléma. :) Az én fiamnak is nagyon lapos volt a buksija, tejesen elkeseredtem. Rengeteg munkát és időt beleöltem, hogy minél többet hasaltassam, úgy is aludjon, hogy kerekedjen neki. Nagyon lassú folyamatnak hatott kevés látványos eredménnyel. Ma már 15 hónapos, és persze mióta megtanult forogni, ülni, állni, járni, már rég nem fekszik a hátán. :) Lapos nem maradt a fejecske, nagyon édes, sokat javult, de hátra kikerekedő már nem lesz soha szerintem. Viszont már nem is bánom, kiegyeztem ezzel, egyáltalán nem feltűnő már.
2021. dec. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Tiszta olyan a feje mint a ferjemnek. Neki Olyan hatul,mintha baltával vagtak volna 😅

De azert kerekedett sokat miutan hason aludt.

2021. dec. 3. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!