Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 8-án lesz 8 hónapos...

Kisfiam 8-án lesz 8 hónapos és nem mászik! Olyat csinál, hogy felhúzza, mind a két lábát ás mint a béka szökken előre egy kicsit, néha orra esik! Na meg hátrafele halad! Ja és ha nem megy neki hisztizik! Lesz ebből mászás?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom nyolc hónaposan felállt, körbejárta a kiságyat és csak aztán kezdett el mászni.Addig csak kúszott. Mindenkinek más a technikája, majd rájön hogyan tud haladni és akkor elkezd mászni.
2010. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ráér még. Kisfiam 10 hósan kezdett mászni.
2010. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A kislányom 4-én lesz 8 hós és ő is csak kúszik!Azt is csak 2 hete,addig forogva közlekedett!A dévényes gyógytornászunk azt mondta ha betöltött 10 hóig nem kezd el mászni akkor kell csak mennünk hozzá!

2010. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom,csak kúszott.Mászni akkor kezdett,amikor már felállt és lépett kapaszkodva
2010. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lányom meg nem is tudott mászni rendesen. Amit mászásnak hívtunk, azt 8 hónaposan kezdte. Úgy "mászott",hogy a térdét nem tette le, csak a talpát, jobban mondva a lábujjait, a feneke meg égnek állt. :) Szóval nem az elvártak szerint mászott a drágám, de nem lett gond belőle, mégis elindult 11 hónaposan. A te kisfiad szerintem nincs lemaradva, nem kell aggódni, hiszen ahogy írod, már próbálkozik.

Nézd meg ezt az oldalt:

[link]

Itt ez van írva: "Először még az un. „kutyázás” a jellemző. Vagyis a gyermek négykézláb állásban hintázik előre-hátra. Ebből a helyzetből aztán elkezdenek „ugrani” előre, majd kialakul a mászás. Amíg a gyermeknek nehéz a mászás, és lassan tud vele közlekedni, gyakran hasra fekszik, és kúszásra vált."

2010. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az enyém 6 és fél hónaposan kezdett kúszni, 8 hónaposan felállt a kiságyban, majd lassan elkezdett kapaszkodva menni, és csak 11 hónaposan kezdett el mászni
2010. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az én fiam holnap lesz 8 hónapos és még ő sem mászik.majd megcsinálja,ráér még.
2010. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!