Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hós babám 11 centis...

7,5 hós babám 11 centis lábára hányas méretű cipőt vegyek? Cipőt vagy tutyit javasolnátok inkább, még csak hátrafelé mászik?

Figyelt kérdés
Annyi méretezést olvastam, hogy már nem tudok elmenni ezeken, mennyit is kell rászámolni. Vagy az a tuti, ha viszem e gyermekem, és próbálunk?
2011. febr. 22. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A cipőt mérd meg a boltban-belül-belső talphossznak nevezik.Vagy el is viheted és felpróbálhatod a lábára.
2011. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy 7,5 hónapos babának még tutyi kell. Felesleges addig cipőt venni, amíg nem tud önállóan járni. Meg nem is kényelmes neki ülni a babakocsiban egy cipőbn, amiben nem tud olyan szabadon mozogni a kis lába. Én nagyon szuper kötött kocsicipőt vettem a teszveszen, amit méretre készítettek nekem.
2011. febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem neki és nagyon jó ,mert nem esik le a lábáról!!!Az összes többit meg mindig a földről szedtem fel,vagy utánunkhozták,mert elhagytuk!:(


[link]

2011. febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kedves Utolsó! Köszönöm a linket, ilyet kerestem! Megírnád, hogy a 3 méret közül melyiket vetted, és hány centis a talpa? Mert attól tartok, már nem érdemes egy éves korig jó tutyit vennem, ugye?
2011. febr. 22. 09:33
 5/11 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a mérettáblázatot, és elgondolkodtam. ha 11 centis a lába, lehet, hogy mégiscsak elég a kisebb, hiszem az is 2 centivel hosszabb. Milyen gyorsan nő a lábuk ebben korban?
2011. febr. 22. 09:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Jövőhét vasárnap lesz 8 hónapos a lányom és 11.5cm a talpa.Én a 6-12hónapost rendeltem és bőven jó!Nagyon kis puha és valódi bőr!!!Nagyon szép!Egy dologra érdemes figyelni,hogy olyat vegyél,aminek világos bőr a belseje,mert a sötét kicsit megfogja,szöszöli a zoknit.
2011. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én fiam 8 hós karira kapott cipőkét, de nem szereti állandóan le akarja rúgni, és nem tetszik neki. vannak inkább azok a kis mamusszerű izék (lehet ez a tutyi amit írtok) ezt viszont imádja!
2011. febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, most rendelem a tutyit:)
2011. febr. 22. 11:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Szió!



09.26 vagyok.Melyiket rendelted végül?Megjött már?

2011. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Most láttam csak, hogy írtál. Megrendeltem még aznap délben, másnap délben hozta a postás! Az oldalon aktív volt a chat, és készségesen segítettek is minden kérdésben.

Nagyon jó a tutyi, imádjuk (még főleg csak én, meg apa:), köszönöm a linket! és úgy vagyok vele, hogy félévente ennyit megérdemel a gyermekem lába:)Bordó pöttyöset szerettem volna, de a legkisebből nem sok fajta volt, így pingvines lett, hátha egyszer lesz egy fiam is...:)

Még egyszer köszi!

Üdv!

2011. febr. 28. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!