Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kialakulhat hét hetesen a...

Kialakulhat hét hetesen a hasfájás, vagy másra gyanakodjak?

Figyelt kérdés

Pár napja csak sírva ordítva sikerül a kaki a babámnak, eddig ezzel semmi probléma nem volt. Kezdetektől használjuk az Infacol/espumisan párost.

Mi lehet? Ma amúgy is viszem orvoshoz mert köhög kicsit, de erre az orvos csak azt mondta hogy hasfájás lehet, és hogy mi az hogy nem ismertem még ki a babám, hogy mikor miért sír... hát azért mert ez most jött ki -.-


2020. ápr. 16. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Elvileg az infacol és az espumizan összetétele ugyan az, lehet, hogy elég lenne csak az egyiket adni.

Lehet hasfájás. Utána megnyugszik?

2020. ápr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, mivel eleve jellemzően 4-6 hetesen jön elő.
2020. ápr. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem egyszerre használjuk, hanem éppen ami van a patikában. Hát ennek nem örülök, azt hittem, hogy megússzuk... Hát most pukizott párat és elaludt rajtam.
2020. ápr. 16. 07:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen. A hasfájás nem az elején jön ki hanem hetek után.

Masszírozás, hasra fektetés, tornáztatás, hordozás. És sok türelem. Az idő megoldja. Az én fiam is hasfájós volt. 3 hós kora után egy kicsivel mintha elfújták volna. Tudom most messzinek tűnik, de később emlékezni se fogsz rá. Kitartás

2020. ápr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most tök vidám volt, kakilt egy csomót, játszottunk, és most alszik. Igaz, hogy rajtam 🤣 Én már nem tudom, orvos is tök hülyének néz, de hát nem tehetek róla hogy mindig más a babám... :(
2020. ápr. 16. 10:28
 6/6 RiaRia87 ***** válasza:

Sziasztok!

Az én babám is hasfájós volt,a második héttől.Rettenetes volt!!!Kipróbáltunk mindent, szélcső, masszázs, infacol, espumisan,kólika tartás,ilyen cumisüveg olyan cumisüveg (ja igen tápszeres sajnos pár nap után elapadtam). Majdnem sírva hívtam a gyerekorvost, elmondtam mi van, és ő ajánlotta a Milumil laktózmentes tápszert!!!Nem nagyon örültem neki hogy laktózmentes, és aggódtam hogy később nem lesz e belőle gond.Az orvos megnyugtatott hogy nem, a harmadik hónap után lehet neki normális tápszert adni.Kipróbáltuk, és mintha elvágták volna a hasfájást!!!!!Nekünk ez az egy ami segített, örülök hogy kipróbáltuk.Most már 4 hete normális tápszert kap és nincs semmi baja.Nagyon nagy megkönnyebülés volt számunkra!!!Rettenetes volt a hasfájós időszak, én is sírni tudtam volna a babóval együtt. Ja igen és az Infacol 40mg simetikonumot tartalmaz, az Espumisan 100-at.Mi használjuk még az espumisant.

Remélem tudtam segíteni aki olvassa!

2020. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!