Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Sedatif...

Mi a véleményetek a Sedatif PC-ről? Adnátok kisbabának? Vagy ez tényleg egy nyugtató?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Kisbabának nem adnám kivéve ha nem az orvos irta ki neki,illetve nem Ő ajánlotta...én nem szedhetem mert érzékeny vagyok egyes összetevőire,de egy ismerősöm szedi és azt mondta hogy ő sokkal jobban érzi magát mióta használja(depressziós)!Szerintem kérdezz meg egy orvost is.
2010. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én orvos ajánlására adtam, amikor fogzásnál, már semmi nem segített!

Teljesen feszült, ingerlékeny volt a babám és éjszaka 5-6X ébredt! És, ez hónapokig, így ment!

Aztán, napi 2X1 szemet adtam kb 1 hétig és teljesen megszűnt minden, ez idő alatt!

Azóta az éjszakát is végig alussza!

Nekem nagyon jól bevállt, ámbár biztos sokan ellene vannak, de vannak kivételek és tenni kell valamit a baba nyugalma érdekében! Régen a szevenalettát, adták pedig az nem homeós! Na, azt 2X is meggondolnám, hogy adjam-e vagy sem!

Igen, ez a homeós szer nyugtalanság, ingerlékenység és alvás zavarokra ajánlott!

Szóval a babámon sokat segített!

2010. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én magamnak szereztem be, de még nem próbáltam ki.

Én azt lvastam, hogy ha végképp nem segít semmi, akkor lehet adni egyet a babának vízben elkeverve este, lefekvés előtt.

2010. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mint a neve is mutatja, ez tényleg egy nyugtató. Én nagyon nem ajánlanám babáknak.

Mi a baj, miért adnád?

2010. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem adom, ez egy nyugtató, még ha homeopátiés is.
2010. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nincsen benne nyugtató, az idegrendszert nem roncsolja, de csak hosszan tartó probléma esetén ajánlják.

2010. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat!nem igazán alszik a kisfiam éjjel,emiatt nappal is tiszta nyügi.de most bekukkantottam a szájába,eddig semmit nem láttam,most meg a 2 második felső foga fehérlik.jó,hogy nem adtam neki be a bogyót.
2010. júl. 28. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!