Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok ajánlani dönthető...

Tudnátok ajánlani dönthető támlájú etetőszéket?

Figyelt kérdés
Kislányom 5 hónapos lesz nemsokára, elkezdtük a hozzátáplálást. Pihenőszékben, hordozóban nem nagyon marad meg, ezért szeretnék etetőszéket. Lehetőleg 30e alatt. Akinek van és bevált ne tartsa magában. Köszönöm :)
2020. ápr. 21. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Brendon bán vettük. Tourago etetőszéke. Dönthető a támlája, 20 ezer körül volt. Mi szeretjük. Kényelmes, jól takarítható
2020. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elsohoz, nekunk is touragoo van, szeretjuk nagyon. Nekunk ilyen van:


[link]


Nagyon szeretem hogy bor es siman le lehet torolni mindent rola. 4 honapos kora ota hasznaljuk.

2020. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Ez pont 30e 😀 de nezd a brendon honlapjat ha ott vennel mert szokott lenni etetoszek akcio. Mi is akkor vettuk igy “csak” 25e volt
2020. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!😊
2020. ápr. 21. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nekünk ez van:

[link]

Akkor pont etetőszéke hét volt (kivártuk), szintén 20 e volt, mint most

2020. ápr. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!