Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vennétek dönthető támlás...

Ti vennétek dönthető támlás etetőszéket?

Figyelt kérdés

A fiam most 6,5 hónapos, itthon pihenőszékben ülve, máshol hordozóban ülve etetem (hozzátápl.). A kérdésem az lenne, hogy szerintetek várjunk addig amíg nem tud ülni és utána vegyünk fix támlás etetőszéket; vagy már most dönthetőset? Ha most veszünk dönthetőset lehet nem tudjuk kihasználni, mert már csak 1-2-nem tudom hány hónap van addig míg ülni tud; ha ül, akkor meg úgyis fixen, támlának dőlve eszik és nem kellene dönthetőnek lennie. Nem tudom megéri-e beruházni dönthetőre, ha nem tudom kihasználni csak 1-2 hónapig. Vagy van más fontos előnye a multifunkciósnak? A fixek nagyon kényelmetlenek?

Tapasztalatokat szeretnék kérni.

köszönöm


2012. aug. 10. 14:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk fix van, amikor megtanult ülni, már azt használtuk, addig jó volt a pihenőszék és a hordozó (meg az ölemben néha). Felesleges drága etetőszéket venni, nekünk most a legolcsóbb ikeás van és teljesen megfelel a célnak.
2012. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%
Mi kaptuk a dönthetős etetőszéket. Árkülönbségeket így nem is tudok. Nagyon jó volt a hordozóból (nekünk az volt befogva az etetésre, nem pihenőszék)váltani az etetőszékre, de tényleg rövid ideig volt kihasználva ez a funkció. Magamtól azt hiszem, nem vettem volna.
2012. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Amig nem tudott rendesen ülni,én az autós hordozót feltettem az asztal tetejére és kész (jó nagy massziv asztal és nem hagytam ott picit sem)
2012. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Én vettem egy fix cam etetőszéket, 14.000 Ft volt.

Hát, 2 hónap alatt szét repedt az huzata, viaszos vászon volt.

Ízlett mozgott benne a gyerek, ki akart csúszni a tálca alatt, csak a derekánál volt öv.

Elvittük a mamihoz.

Vettem egy Fisher price esőerdő etetőszéket. Magasságát tudtam állítani az asztal magasságához, lehetett dönteni, pedig 6 hónaposan már ült, de úgy kényelmesebb volt neki egy darabig, félig döntve.

Ami a lényeg, 5 pontos őve volt, és a lába között leesésgátló. A huzata susogós vízlepergetős anyag, amit mosógépben lehet mosni, nem szakad ki.

3,5 éves, még mindig használjuk. Saját maga belemászik.

A másikba a Maminál 2 évesen már nem fért bele, mert a tálcáját nem

Lehetett levenni.


Szóval van különbség etetőszékek között.


Inkább használtan egy dönthető, mint ujjonan egy sima.

2012. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
A simánál nem lehet egyiknél sem levenni a tálcát és nincs is dupla tálcás belőle?
2012. aug. 10. 15:08
 6/24 anonim ***** válasza:

Nekünk volt minden, hordozó, pihenőszék, és dönthető etetőszék is.

Én nem akartam a hordozót összekenni kajával, és nem is éreztem volna kényelmesnek a földön etetni a babámat. Székre nem raktam sem a pihehőszéket, sem a hordozót, szerintem onnan könnyen leesik.


Nekünk bevált ez a "drágább" etetőszék, amúgy 14 ezerért vettem használtan és 10 ezerért adtam el, így effektív 4 ezerbe került:)

Mikor már nagyobb volt a lányom, előfordult, hogy elaludt a székben, így csak hátra kellett döntenem.

2012. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

6. vagyok.

A 4-esnek szóról szóra igaza van!

2012. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
fél éves a lányom,én is a hordozóban etetem.Szerintem arra a pici időre nem érdemes beruházni olyanra.
2012. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,a hordozó a földön,én a széken.Nem kényelmetlen ,nekem legalábbis.Nem keni szét a kaját sem,meg lehet előzni az olyasmit:)
2012. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
nekünk bloom fresco van, ez egészben dönthető és szerintem nagyon jó, hoyg ezt vettük, ki tudtuk használni.
2012. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!