Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amelyik anyuka azt írja, hogy...

Amelyik anyuka azt írja, hogy 1 éves babája azt eszi, amit ők, akkor az a baba mennyit eszik egyszerre?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Az enyém kb.annyit mint előtte evett a főzelékből,amit külön főztem neki.Nem sokkal többet,csak más fajtát:))Nagyon szereti őket:))

pontos adatot nem tudok,nem szoktam mérni,kb 2,5 dl lehet,mert egy nagy felnőtt csészényit megeszik legalább.

2010. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Enyém 11 hónapos. Nem ehet még mindent, de már mindig a sajátunkból veszem ki az ételét, tehát nem főzök külön.


Nagyon változó.

Van hogy megeszik egy szelet margarinos kenyeret egy szelet sonkával (szója és tejfehérje mentes sonka), de van hogy csak pár szem kukoricát elmajszol.

Ebédnél nem szoktam nagyon számolgatni, mert soha nem teszem ki egyszerre a tányérjára az összeset, hanem folyamatosan adagolom, amíg kér.


Emellett még szopizik is legalább napi 5-6x, bár most azt látom rajta, hogy az már nem igazi mennyiség, mert szopi után is simán meguzsonnázik. :o)

2010. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!